Michal Svítok: Fotil som olympiádu
Stretli sme sa pár dní potom, ako sa vrátil zo zimných olympijských hier v Pjongčangu. Samozrejme, nebol pretekať, ale fotiť. Michal Svítok je fotograf a šéf fotografického oddelenia Tlačovej agentúry Slovenskej republiky. Porozprával mi aj o tom, ako práca fotografa na olympiáde vlastne vyzerá.
Tip na výlet: Schloss Hof (4)
Nikon Z50 II - skvelá APS-C bezzrkadlovka (21)
Predstavujeme: Makro objektívy LAOWA (1)
RapidRAW - nádejný a zadarmo (1)