Poznáme víťazov súťaže Kreatívny svet Wacom

Poznáme víťazov súťaže Kreatívny svet Wacom

Novinky  /  Julo Kotus / 07.05.2018 / 19:45

Milí čitatelia a účastníci fotosúťaže Kreatívny svet Wacom,

Ani sme sa nenazdali a ubehli nielen dva mesiace určené pre nahrávanie fotografií do súťaže ale aj tretí určený na hlasovanie o naj fotografiu podľa vás, čitateľov. Áno, je tu vyhodnotenie! A pozorní si všimli, že Wacom medzitým inovoval svoje tablety a my máme dobrú správu. Namiesto starších modelov už dostanete novšie a lepšie. Viac o nich sa dozviete v článku NOVÉ GRAFICKÉ TABLETY WACOM INTUOS DORAZILI!

Finalisti

Poďme sa pozrieť na finalistov súťaže podľa poroty (galéria pod týmto článkom). Je ich rovných tridsať. A prečo? Pretože práve toľko fotografií vojde na steny Prolaika Gallery Restaurant. Budú ju vytlačené vo veľkom formáte zdobiť minimálne jeden mesiac.

 

Víťazi odborného hlasovania podľa poroty

Na prvom mieste sa za vtipnú fotomontáž Utekla mrcha umiestnil Josef Malý. 

UTEKLA MRCHA / Josef Malý

Oceňujeme vtip a dôveryhodné spracovanie aj celkové vyznenie tohto dielka. Vidíme aj malé chybičky krásy v kvapkách vo vzduchu okolo rybičky, ale tie nijako neohrozili suverénne hlasovanie porotcov za túto prácu. A tá mu okrem umiestnenia na najvyššom stupienku priniesla aj profesionálny tablet na retuš či grafiku Wacom Intuos Pro M v hodnote 379€!

Na druhom a treťom mieste to už jednoznačné vôbec nebolo a hlasovanie prebiehalo v niekoľkých kolách v redakcii FOTOma i v spoločnosti Wacom.

 

VLOČKY / Stanislav Fehér

 

Nakoniec sa sčítaním hlasov na druhom mieste umiestnil Stanislav Fehér s fotografiou Vločky, ktoré mu vyniesli druhú cenu v podobe tabletu Wacom Intuos M Bluetooth v hodnote 199,90€!

A nakoniec na treťom mieste sa umiestnila Ľudmila Krieschová s fotografiou K svetlým zajtrajškom.

K SVETLÝM ZAJTRAJŠKOM / Ľudmila Krieschová

Silueta revolucionára v spleti tvarov či zrkadiel ešte viac vyniká v čiernobielom prevedení.  Ľudmila získava za túto fotografiu tablet Wacom Intuos S bluetooth v hodnote 99,90€.

Víťaz ľudového hlasovania

Zo súťažnej galérie vás najviac zaujala (získala najvyššie bodovanie) fotografia CESTA DO NEZNÁMA od autorky Eriky Ferčákovej. Získava tablet Wacom Intuos M Bluetooth v hodnote 199,90€! Gratulujeme!

CESTA DO NEZNÁMA / Erika Ferčáková

 

Ešte raz blahoželáme víťazom a srdečne ďakujeme všetkým, ktorí sa do súťaže zapojili. Bolo vás neúrekom a spolu ste nahrali do súťaže 675 fotografií a grafických diel. Patrí vám zaslúžená pochvala.

VŠETKY SÚŤAŽNÉ FOTOGRAFIE NA STRÁNKE SÚŤAŽE

S finalistami sa vidíme na vernisáži ale aj ostatní ste potom pozvaní pozrieť si fotografie krásne vytlačené a visiace na stene. Dáme vám včas vedieť.

Termín výstavy v Prolaika Gallery Restaurant je 21.6. - 27.7.2018.

Vernisáž: 28.6.2018 (štvrtok) o 18:00 v Prolaika Gallery Restaurant, Palackého 14, Bratislava

Poznáme víťazov súťaže Kreatívny svet Wacom
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...