Kreatívny svet Wacom

Kreatívny svet Wacom

Súťaž  /  FOTOma.sk / 22.01.2018 / 16:20

Milí priatelia fotografie,

fotoportál FOTOma a spoločnosť Wacom pre vás pripravili fotografickú súťaž o najkreatívnejšiu fotografiu! Témou fotografickej súťaže je experiment, montáž, koláž. Spoločnosť Wacom, ktorá vyrába špičkové tablety radu Intuos Pro, Intuos, Mobile studio a Cintiq, venuje do súťaže zaujímavé výhry v hodnote takmer 800€!

Oceníme prvé tri miesta podľa poroty zloženej zo zástupcov redakcie FOTOma a spoločnosti Wacom a tiež jednu fotografiu, ktorá získa najvyšší počet bodov od vás, čitateľov.

Sme zvedaví na vaše kretívne výtvory, určite oceníme originálny nápad, zaujímavé kompozičné riešenie či technické spracovanie. Ak sa vám to podarí skĺbiť v jednom obraze, šance na výhru sú veľké. :-)

Stratiť nemáte čo, získať môžete veľa. 

Ceny

 Autora najlepšej fotky podľa poroty odmeníme špičkovým tabletom Wacom Intuos Pro M v hodnote 379€. Za druhé miesto podľa poroty získate tablet Intuos vo veľkosti M v hodnote 199€ a autor tretej fotky získa tablet Intuos vo veľkosti S v hodnote 99€. Víťaza hlasovania odmeníme Intuosom vo veľkosti M v hodnote 199€.

Fotografie a podmienky súťaže

Nahrať do súťaže môžete až 10 fotografií. Nahratím potvrdzujete autorstvo fotografií a práva k nim a udeľujete súhlas k ich použitiu pre propagáciu samotnej súťaže usporiadateľom (spol. PROLaika a Wacom). Usporiadatelia nemôžu použiť fotografie na iný účel, ako je uvedené.

Podrobné podmienky súťaže

Výstava s vernisážou: máj - júl 2018

Ukážte sa! 30 najlepších semifinálových fotografií vyberieme, vytlačíme vo veľkom formáte a vystavíme v PROLaika Gallery Restaurant a pozveme vás na otvorenie výstavy.
Vernisáž výstavy je 28.6.2018 o 18:00.

 

Wacom

Wacom je ikonou v segmente grafických tabletov a to nielen bezkonkurenčnými špecifikáciami svojich tabletov v zmysle rozlíšenia, úrovní prítlaku..., ale aj ovládaním a softvérovým vybavením.

Pomocou tabletov Wacom môžete oveľa jednoduchšie upravovať fotografie vo svojich obľúbených grafických programoch. Selektívne úpravy, výbery, aplikáciu štetcov vykonávate prirodzene, podobne ako kreslíte perom, ceruzkou alebo štetcom. Viac o grafických tabletoch sa dozviete tu.

Vyhodnotenie súťaže Wacom kreatívny svet

Súťažné fotografie

Pridať fotografiu

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...