Súťaž: Za kreatívnymi fotografiami s tabletmi Wacom

Súťaž: Za kreatívnymi fotografiami s tabletmi Wacom

Súťaž  /  FOTOma.sk / 20.12.2018 / 15:55

Milí priatelia fotografie,

Spoločnosť Prolaika a Wacom pre vás pripravili novú fotografickú súťaž o ceny v hodnote vyše 800€! Pre mimoriadny úspech poslednej súťaže so značkou Wacom sme sa rozhodli zopakovať ju aj v novom roku. Hľadáme opäť najkreatívnejšiu fotografiu.  A nezúfajte si ani v prípade, že sa s programami na úpravu fotografií ešte nekamarátite. Experimentovať môžete nielen doma pri počítači, ale aj priamo v teréne alternovaním expozičných hodnôt či použitím príslušenstva. Môžete vytvoriť zaujímavé abstraktné obrazce dlhými časmi závierky a pohybom, môžete vytvárať viacnásobné expozície či použiť rôzne filtre na dosiahnutie zaujímavejšieho výsledku.  Fotografujte cez priepustné materiály, zoomujte objektími počas expozície, blýskajte strobo bleskom, dokreslite fotky alebo zariskujte v tmavej komore... Čokoľvek, čo pomôže odlíšiť váš obrázok od ostatných, je vítané.  

Oceníme prvé tri miesta podľa poroty zloženej zo zástupcov redakcie FOTOma a spoločnosti Wacom a tiež jednu fotografiu, ktorá získa najvyšší počet bodov od vás, čitateľov.

Sme zvedaví na vaše kretívne výtvory, určite oceníme originálny nápad, zaujímavé kompozičné riešenie či technické spracovanie. Ak sa vám to podarí skĺbiť v jednom obraze, šance na výhru sú veľké. :-)

Stratiť nemáte čo, získať môžete veľa. 

Ceny

 Autora najlepšej fotky podľa poroty odmeníme špičkovým tabletom Wacom Intuos Pro M v hodnote 379€. Za druhé miesto podľa poroty získate tablet Intuos vo veľkosti M v hodnote 199€ a autor tretej fotky získa tablet Intuos vo veľkosti S v hodnote 99€. Víťaza hlasovania odmeníme Intuosom vo veľkosti M v hodnote 199€.

Fotografie a podmienky súťaže

Nahrať do súťaže môžete až 10 fotografií. Nahratím potvrdzujete autorstvo fotografií a práva k nim a udeľujete súhlas k ich použitiu pre propagáciu samotnej súťaže usporiadateľom (spol. PROLaika a Wacom). Usporiadatelia nemôžu použiť fotografie na iný účel, ako je uvedené.

Podrobné podmienky súťaže

Wacom

Wacom je ikonou v segmente grafických tabletov a to nielen bezkonkurenčnými špecifikáciami svojich tabletov v zmysle rozlíšenia, úrovní prítlaku..., ale aj ovládaním a softvérovým vybavením.

Pomocou tabletov Wacom môžete oveľa jednoduchšie upravovať fotografie vo svojich obľúbených grafických programoch. Selektívne úpravy, výbery, aplikáciu štetcov vykonávate prirodzene, podobne ako kreslíte perom, ceruzkou alebo štetcom. Viac o grafických tabletoch sa dozviete tu.

Pre vašu inšpiráciu pripájame link na predchádzajúcu súťaž a vyhodnotenie:

https://www.fotoma.sk/sutaze/kreativny-svet-wacom/

https://www.fotoma.sk/magazin/novinky/pozname-vitazov-sutaze-kreativny-svet-wacom/

Súťažné fotografie

Pridať fotografiu

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...