FOTO PREZENTÁCIA – SRÍ LANKA, pozvánka na fotovýlet

FOTO PREZENTÁCIA – SRÍ LANKA, pozvánka na fotovýlet

Novinky  /  FOTOma.sk / 13.01.2017 / 17:35

Milí priatelia fotografie a cestovania,

v spolupráci s našim partnerom, cestovnou kanceláriou Liber, vás srdečne pozývame na premietanie a diskusiu o Srí Lanke a predstavíme vám aj fotovýlet do tejto úžasnej destinácie. Príďte a nechajte sa inšpirovať ďalekou cestou na ostrov v Indickom oceáne a zažite dobrodružstvo exotických diaľok.

Na premietaní sa vám bude venovať p. Chrapanová, majiteľka cestovnej kancelárie a zároveň skúsená sprievodkyňa po Srí Lanke. Okrem virtuálneho cestovania a diskusie ochutnáte aj pravý Srí Lanský čaj, ktorý vám pomôže sprítomniť si krajinu, ktorú obdivujú milovníci prírody, histórie aj fotografovania.

Srdečne pozývame všetkých, ktorí zvažujú cestu na tento fotogenický ostrov. Zistíte, že dostať sa tam nie je vôbec zložité a ponúkneme vám aj cestu s foto lektorom Julom Kotusom, ktorý vám poradí s fototechnikou, ale aj kompozíciou či spracovaním fotografií. Zo Srí Lanky si tak budete môcť priniesť krásne fotografie, ktoré vám budú ešte dlho pripomínať zážitky z jedinečnej cesty. Lektor vám na fotozájazde pripraví hodnotné prednášky o ovládaní fotoaparátu, o základných veličinách vo fotografii, o kompozícii ale aj o fotografovaní ľudí a dokumentu.

Pozor, pre kapacitné obmedzenie priestoru je nutná registrácia na mail martin.farkas@prolaika.sk

Kedy

25.1.2017 o 17:00 prvý termín, 19:00 druhý termín

Kde

PRO.Laika Gallery Restaurant, Palackého 14, Bratislava

Registrácia

V registračnom maili uveďte meno a počet účastníkov, ktorých registrujete na premietanie + telefonický kontakt, aby sme vás vedeli upozorniť na prípadné zmeny.

Registrácia na termín 25.1.2017 o 17:00 >>>

Registrácia na termín 25.1.2017 o 19:00 >>>

 

Tešíme sa na vašu účasť a veríme, že aj na spoločný fotovýlet na Srí Lanku!

FOTO PREZENTÁCIA – SRÍ LANKA, pozvánka na fotovýlet
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...