Najpredávanejšie fotobatohy v Prolaike

Najpredávanejšie fotobatohy v Prolaike

Hľadáte ideálny fotobatoh? Radi vám poradíme.  /  Ivan Malárik / 27.03.2020 / 10:40

Či už fotograf alebo videotvorca, každý po čase potrebuje svoju techniku bezpečne prenášať.
Jednou z možností je kvalitný fotobatoh. Dnes vám predstavím tie najpredávanšie, ktoré nájdete u nás v Prolaike. Verím, že vám tieto informácie pomôžu pri výbere. 

 

Lowepro Flipside Trek 450 AW

Praktický dvojkomorový turista | Cena: 165€

Flipside Trek 450W je najväčším z trojice dvojkomorových turistických batohov od značky Lowepro. K dispozícií sú aj menšie verzie 350W a 250W. Premyslený a hlavne funkčný dizajn s maximálnym úložným priestorom a odolnými ľahkými materiálmi. Dolná komora ideálna na fotoaparát s nasadeným základným objektívom, 2-3 objektívy a príslušenstvo. Priehradky na suchý zips, ktoré umožňujú prispôsobenie vnútorného priestoru. Otváranie zo zadu (od chrbta) je tam možnosť prístupu aj počas chôdze pretočením batohu dopredu pri zapnutom bedrovom páse. Horná komora ideálna na doklady, desiatu... Hornú a dolnú komoru je možné spojiť a vytvoriť tak klasický jednokomorový turistický batoh. Predné vrecko na menší notebook, tablet. Z boku nájdeme sietované vrecká na vodu. Nechýbajú popruhy na statív, či nepremokavý obal.

Link na produkt: https://www.prolaika.sk/e-shop/lowepro-flipside-trek-450-aw-zeleno-sedy/p-3875258.xhtml

 

 

Lowepro Photo Sport 300 AW II

Šport na prvom mieste | Cena: 169€ 

Photo Sport 300 AW II je dvojkomorový outdoorový fotobatoh s bočným otváraním fotokomory. K dispozícií je aj menšia verzia 200 AW II.  Je určený pre všetkých fotografov, ktorí milujú outdoorové aktivity v prírode a chcú mať svoj fotoaparát stále pri sebe a v bezpečí. V hlavnom priestore batohu je prišitá polstrovaná fotokomora s vnútornou oddeľovacou prepážkou na suchý zips. Technika je v ruksaku pevne zbalená a nelieta, je dobre izolovaná od otrasov. Pri tomto modeli ide hlavne o to aby ste si vedeli zbaliť aj iné veci ako je fototechnika, Veľkosť je postačujúca na cca dve bundy, spodné thermo prádlo, rukavice, čelovka... V Lowepro mysleli aj na zapotené thermo, na ktoré je špeciálna priedušná priehradka v predu  dobre izolovaná od suchých vecí a od techniky. Vak na vodu ma svoje miestu zo zadu, zhora nájdeme šikovný priečinok na doklady, telefón. Benefitom pri športe je kvalitné polstrovanie v chrbtovej časti. Je pohodlné a zároveň dobre odvetrávané. Nechýbajú popruhy na paličky či statív. Batoh je ušitý z moderných nepremokavých a vysoko odolných materiálov. Pre ultra extrémne počasie je k nemu k dispozicií aj pláštenka. Podrobná recenzia batohu sa nachádza tu.

Link na produkt: https://www.prolaika.sk/e-shop/lowepro-photo-sport-300-aw-ii-modry/p-3540334.xhtml

 

 

Manfrotto Pro Light RedBee 310

Praktický video batoh | Cena: 169€

Pro Light RedBee 310 je dobrá voľba pre video tvorcov či wildlife fotografov čo nosia nahodené veľké 400mm sklo. Pohodlne sa zbalíte a ešte zostane miesto na ďalšie telo, gimbal či dron. Všetko je bezpečne uložené, oddelené sieťovym systémom so zipsom. Priehradky na suchý zips umožňujú prispôsobenie vnútorného priestoru podľa potreby a veľkosti techniky. Jednoduchý prístup ku technike nájdeme na oboch stranách a aj v hornej časti. 15 "notebook, tablet a príslušenstvo má svoje miesto na vnútornej chrbtovej strane. Statív si viete upevniť z boku a v prípade zlého počasia je dodávaný aj nepremokavý obal.
 
 
 

Lowepro FreeLine BP 350 AW

Štýlový a odolný | Cena: 199€

FreeLine BP 350 AW je štýlový fotobatoh, ktorý sa pýši veľmi kvalitným a odolným materiálom Nylon 66 s uhlíkovým povlakom. Je vybavený trojkomorovou konštrukciou so samostatným zadným vreckom na notebook a bočným otváraním fotokomory. Vďaka priečkam na suchý zips máte možnosť prispôsobiť si priestor hlavnej komory podľa vlastných potrieb. Kopec odkladacích priečinkov, ktoré sú oddelné zipsom. V hornej časti batohu je ideálne miesto na bundu, doklady, vodu. V prednej časti nájdeme popruhy na menší statív. V Lowepro si dali záležať aj na odvetrávaní chrbtovej časti a nechýba ani bedrový fixačný pásik s karabínou či nepremokavý obal. Trieda FreeLine je určená pre tvorcov, ktorí hľadajú štýl a odolnosť v jednom.

Link na produkt: https://www.prolaika.sk/e-shop/lowepro-freeline-bp-350-aw-sedy/p-4407748.xhtml

 

 

Lowepro Pro Tactic 450 AW II

Radosť používať | Cena: 229€

Pro Tactic 450 AW II je spojením všetkého čo od poriadneho foto batohu očakaváte. Pevná konštrukcia, užitočné armádne prvky a dostatok miesta na všetko čo máte vo svojej foto/video výbave. K dispozícií je aj menšia verzia 350 AW II. Vnútorná konštrukcia na suchý zips má nekonečné možnosti ako si priečinky prispôsobit na vlastný gear. Prístup do dolnej časti je možný z bočných strán, alebo zo zadnej strany . Hornú časť batohu chráni spevnený prvok, ktorý je ukončený odolným zipsom. Tento batoh osobne používam a sám som neveril čo všetko sa do neho vôjde. Telo na ktorom je nahodené základné sklo, 3 ďalšie pevné sklá, dron, ovládač na dron, gimbal, Smallrig rukoväť na gimbal, baterky, filtre, vysielačky, notebook, statív na boku a fľaša s vodou. Batoh má pri tejto náloži skoro 16kg ale na komforte to vôbec neuberá. Chrbtový systém ActiveZone™ sa vyznačuje dobrým odvodom tepla a zabezpečuje dôležitu cirkuláciu vzduchu medzi telom a zadnou stranou batohu. K dispozicií je množstvo odkladacích priečinkov. Pri veľmi extrémnom počasí sa hodí odolná pláštenka.

Link na produkt: https://www.prolaika.sk/e-shop/lowepro-pro-tactic-450-aw-ii-cierny/p-4316613.xhtml

 

 

Peak Design THE EVERYDAY BACKPACK 30L

Prémiový a elegantný | 299€

EveryDay Backpack 30L je veľmi praktický a elegantný prémiový batoh pre cestovateľov, do práce a všetko medzi tým. Konštrukcia batohu je v porovnaní s konkurenčnými batohmi riešená veľmi originálne a pokrokovo s maximálnym ohľadom na ergonómiu užívateľa a jeho potreby. Batoh má svoje patentované zatváranie veka pomocou zámku MagLatch™, ktorý sa dá nastaviť v 4 polohách a reguluje sa ním objem batohu v rozsahu od 22l po 30l. Prístup ku technike je z oboch bočných strán. Na každom ''krídle'' sú priečinky so zipsom. K praktickosti batohu prispievajú tri flexibilne tvarovateľné priehradky FlexFold™ inšpirované Origami. Tento batoh tiež osobne používam a vôjde sa do neho nasledovný gear: telo na ktorom je nahodené základné sklo, max 1 ďalšie sklo, dron, ovládač na dron, gimbal, baterky, filtre, notebook a statív na boku. Pri Peak Design cením tú ikonickú čistotu čo sa týka popruhov, dajú sa všetky demontovať alebo minimálne schovať tak, že ich vôbec nevidno. Veľa zákazníkov sa pýta či naozaj stojí za tú cenu. Môj názor je, že určite stojí. Na každodenné nosenie si neviem predstaviť nič lepšie. Prémiový nie je len marketingový ťah. Pre lepšie pochopenie označenia, by som tento batoh možno prirovnal výrobkom firmy Apple alebo DJI. 

Link na produkt: https://www.prolaika.sk/e-shop/peak-design-the-everyday-backpack-30l-v2-batoh-midnight-blue/p-4626196.xhtml

Najpredávanejšie fotobatohy v Prolaike
5 5 with 1
 
počet hodnotení: 1

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...