SRÍ LANKA – pre milovníkov poznávania, LAST MINUTE!

SRÍ LANKA – pre milovníkov poznávania, LAST MINUTE!

Novinky  /  PRO.Laika / 16.03.2017 / 15:10

Srdečne vás pozývame na nádherný fotovýlet s našou spriaznenou cestovnou kanceláriou LIBER.

Naša dlhoročná spolupráca s CK LIBER pokračuje aj v letnom období s naším lektorom Julom Kotusom.

Teraz dávame do pozornosti fotovýlet v termíne 28.3. – 10.4.2017, ktorý je za SUPER LAST MINUTE cenu.

Na Srí Lanke je v tomto čase pekné letné počasie. Prejdeme to najzaujímavejšie z ostrova Cejlón a cez najvyššie položené miesta krajiny zamierime na južné pobrežie.

Z atrakcií spomeňme rybacími pochúťkami vyhlásené NegomboJaskynné chrámy Dambulla* a Leviu skalu Sigiriya* so zvyškami kamenného kráľovského mesta. Tiež manufaktúru na výrobu batikových látok a záhradu s korením. Neobídeme ani Chrám Budhovho zubu v Kandy*, výrobňu šperkov a tanečné predstavenie krojovaných tanečníkov. Milovníci prírody si vychutnajú chýrnu botanickú záhradu Peradeniya a čajové plantáže + čajovú fabriku v Rambode.

Rovnako Nuwara Eliyu, prezývanú Malé Anglicko, zaujímavú pestovaním plodín mierneho pásma vrátane ruží. Tešiť sa môžeme aj na výlet na Hortnovy pláne, domov jeleňov sambaru. Nájdeme tu aj Koniec sveta! Na džípoch sa priblížime k zvieratám NP Udawalawe. Relax a plávanie v oceáne si užijeme v Ahangame, kde sa ubytujeme v tesnej blízkosti pieskovej pláže. Fakultatívne navštívime Koggalu s rybármi na bidlách, ľudovým múzeom a korytnačou farmou. Tiež jazero s lodičkami a škoricový ostrov. V Galle* nás zasa zláka ovocný trh a koloniálna pevnosť. Možný bude aj výlet do dažďového pralesa Sinharaja*

Viac informácií o SUPER LAST MINUTE nájdete TU.

SRÍ LANKA – pre milovníkov poznávania, LAST MINUTE!
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...