Poznáme finalistov súťaže FOTOma, PRO.Laika a generálneho partnera SONY

Poznáme finalistov súťaže FOTOma, PRO.Laika a generálneho partnera SONY

Novinky  /  Julo Kotus / 02.03.2017 / 12:30

V mesiaci November sme spustili veľkú súťaž s našim partnerom SONY o ceny v hodnote 2500€. Aby sme umožnili čo najviac fotografom a nadšencom pre fotografiu zapojiť sa do súťaže, konkrétnu tému sme neurčili. Bolo teda na vás samých, aby ste pohľadali a nahrali do súťaže vaše najlepšie fotografie akéhokoľvek žánru. Bolo to správne rozhodnutie, keďže do súťaže ste prihlásili takmer 1500 fotografií. O to ťažšie sa nám porotcom vyberali finálové fotografie. Nakoniec sme to ale zvládli a predstavujeme vám 30 fotografií, ktoré momentálne bojujú o tri priečky oceneného umiestnenia. Týchto 30 fotografií bude zároveň visieť na stenách našej galérie PRO.Laika Gallery Restaurant v centre Bratislavy.

Jakub Letovanec / Tri

Martin Dodrv / Lacs des Cheserys

Rudolf Baranovič / ...

Finalistom gratulujeme a tešíme sa stretnutie s nimi na vernisáži. Termín výstavy sa dozviete tu na stránkach a finalistov upozorníme aj súkromnou správou a mailom. Veríme, že krásne fotografie potešia návštevníkov reštaurácie s galériou i vás samotných autorov. Tých finalistov, ktorí ešte nezaslali svoje fotky v plnom rozlíšení prosíme, aby tak urobili čo najskôr na mail martin.farkas@prolaika.sk. Ak sú fotografie väčšie ako 10Mb, pošlite ich prosím cez niektorú zo služieb na odosielanie či zdieľanie väčších súborov (dropbox, uschovna...). Troch výhercov zverejníme čoskoro. Prosíme o pochopenie nášho meškania. Je spôsobené aj tým, že finálová porota sa musí zísť a spolu vybrať troch výhercov a ako už viacerí viete, naša spoločnosť práve dokončuje pre vás generálnu rekonštrukciu predajne, aby vyhovovala dnešným moderným štandardom.

Rastislav Očenáš / z tmy

Michal Candrak / Ježko

Veronika Baričáková / útek

Ďakujeme vám za vašu priazeň a tešíme sa, že ste sa do súťaže zapojili a poslali tak veľa krásnych fotografií. Ostaňte s nami, chystáme pre vás ďalšie súťaže.

Dobré svetlo

Tím PRO.Laika

Poznáme finalistov súťaže FOTOma, PRO.Laika a generálneho partnera SONY
5 5 with 2
 
počet hodnotení: 2

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...