Superteleobjektívy Nikkor Z - Nikon workshop

Superteleobjektívy Nikkor Z - Nikon workshop

Workshopy  /  PRO.Laika

Superteleskopické objektívy sú špeciálne objektívy , ktoré majú veľmi dlhú ohniskovú vzdialenosť, čo umožňuje fotografovi zachytávať vzdialené objekty alebo scény. Tieto objektívy majú mnoho významných aplikácií a sú populárne medzi profesionálnymi fotografmi športu a wildlife.

Na workshope budú k dispozícii objektívy radu Z: 180-600mm , 400mm f/2,8, 600mm f4, 800mm f/6,3 + 400mm f/4,5 a 100-400mm a tiež celá ponuka Nikon ďalekohľadov.

Po krátkom úvode sa presunieme do sadu Janka Kráľa kde budeme mať k dispozícii na fotenie "vlka" (CSV) a sovu.

Všetci účastníci sú zároveň po skončení workshopu srdečne pozvaní na besedu so Štefanom Condíkom - Nikon fotografom. Vstup na besedu je pre účastníkov workshopu bezplatný.

Lektor

Filip Barták je technický špecialista v spoločnosti Nikon - jeho práca spočíva najmä v poradenstve a školeniach o nových produktoch Nikon. Medzi jeho obľúbené fotografické žánre patrí makrofotografia, športová fotografia, produktová a štúdiová fotografia. Vedie kurzy pre začiatočníkov aj pokročilých fotografov.

Kedy: 19.9.2023 (utorok) 17:00 - 19:00
Kde: PRO.Laika Gallery Restaurant, Palackého 14, Bratislava

 

Registrácia

Workshopy aj besedy majú miesto stretnutia v Prolaika Gallery Restaurant na Palackého ulici číslo 14 v Bratislave. Vstup na workshop/besedu je spoplatnený jednotnou cenou 5 € a podmienený potvrdenou registráciou. Počet miest je obmedzený, preto neváhajte s včasnou registráciou. Na workshop/besedu si najprv zakúpte voucher cez eshop Prolaika.sk. Následne sa registrujte na vybraný workshop/besedu cez fotoma.sk a pri registrácií uveďte do poznámky číslo objednávky. O úspešnej registrácii vás budeme informovať mailom. 


Postup registrácie na wokrshop/besedu počas narodeninového týždňa:

  • zakúpte si voucher cez eshop Prolaika.sk
  • 1 Voucher = 1 vstup na workshop alebo besedu
  • v prípade potreby zvýšte požadované množstvo v košíku
  • zvoľte platbu kartou, potvrďte objednávku
  • na stránke fotoma.sk sa registrujte na zvolený workshop/besedu
  • v poznámke pri registrácii zadajte číslo Vašej objednávky
  • po spárovaní platby s registráciou Vám potvrdíme účasť emailom

 

Pri príležitosti našich 30. narodenín vás v dňoch 18.-23.9.2023 srdečne pozývame na týždeň trvajúcu oslavu! Zažite s nami skvelé workshopy, besedy, otestujte techniku a využite jedinečné akčné ponuky. Viac info o programe a registráciu nájdete na Narodeninový týždeň v Prolaike.

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...