Sony a Zeiss deň v PRO.Laika

Sony a Zeiss deň v PRO.Laika

Workshopy  /  PRO.Laika

Milí priaznivci mirrorless fotoaparátov, špičkových objektívov, portrétu a mestskej fotografie, srdečne vás pozývame na predvádzacie workshopy so značkou Sony a Zeiss

Kedy: 19.6.2019 (streda) od 14:00
Kde: Prolaika, Palackého 12, Bratislava

Tešíme sa na vás a veríme, že spolu prežijeme kreatívny deň plný inšpirácií.

 

14:00 - 15:30 Predvádzací workshop Portrét so Sony a Zeiss (David Kašpárek, Jan Tichý, Michael Prouza)

Sony a Zeiss vás pozývajú, na vyskúšanie si ich fotoaparátov a špičkových objektívov v praxi pri fotografovaní modeliek za denného svetla.  Dozviete sa, ktoré objektívy sú vhodné pre fotenie portrétu v exteriéri aj niekoľko tipov a trikov, ako si poradiť s prirodzeným svetlom. V prvom rade si však budeme môcť vyskúšať, aké špičkové produkty vám tieto značky pre fotenie portrétu ponúkajú. Predvádzacím workshopom vás budú sprevádzať špecialisti značiek David Kašpárek (Sony) a Michal Prouza (Zeiss) a Sony ambasádor Jan Tichý. 

 

Predvádzací workshop Portrét so Sony a Zeiss začína 19.6.2019 o 14:00 v predajni PRO.Laika, Palackého 14, Bratislava

Poplatok za workshop je 5€. V prípade nákupu Sony alebo Zeiss produktov vám cenu predvádzacieho kurzu odpočítame.

 

 

 

 

16:00-17:30 Fotovychádzka do mesta, street a architektúra (David Kašpárek, Jan Tichý, Michael Prouza)

 

Vychádzka do mesta má slúžiť všetkým záujemcom o fotoaparáty a objektívy Sony a Zeiss na to, aby ste si mohli prakticky vyskúšať produktu, ktorých kúpu zvažujete alebo len jednoducho chcete spoznať možnosti obidvoch značiek. Budete mať k dispozícii plejádu originálnych nových Sony a Zeiss objektívov, u ktorých môžete pozorovať perfektnú kresbu a presnosť. Vyskúšate si aj staršie objektívy so zaujímavým charakterom. Tieto môžete vďaka redukciám použiť na mirrorless systém Sony a získať tak nové výrazové možnosti.

 

Veríme, že si prinesiete nielen nové skúsenosti, ale aj krásne fotografie. Fotovychádzkou vás budú sprevádzať Sony ambasádor Jan Tichý a školitelia spoločnosti Sony a Zeiss David Kašpárek a Michal Prouza.

 

Fotovychádzka so Sony a Zeiss začína 19.6.2019 o 16:00 v predajni PRO.Laika, Palackého 14, Bratislava

Na vychádzku je potrebné sa prihlásiť pod článkom vypísaním a odoslaním formulára. 

 

Komentáre

 • Jozi WhiteBalance / 05.06.2019 08:24:49
  Možno off topic otázka ale bude Zeiss robiť objektívy aj s Nikon Z bajonetom? Majú na Nikon F, tak by som dúfal, že budú robiť aj na Zetká.
 • Jozi WhiteBalance / 05.06.2019 08:24:49
  Možno off topic otázka ale bude Zeiss robiť objektívy aj s Nikon Z bajonetom? Majú na Nikon F, tak by som dúfal, že budú robiť aj na Zetká.
  Julo Kotus / 06.06.2019 10:57:32
  No, to nevie nikto zatiaľ. Teda nikto z nás, možno v Zeiss to už vedia. :-)
 • Peter R / 06.06.2019 13:31:28
  3 mesiace som sa rozhodoval aký mirrorless kúpiť. V minulom roku som na workshope prvý raz vyskúšal Sony. Konkrétne A7III. Zaujalo ma najmä ostrenie na oko, rozmery a ostrosť objektívov. Následne som začal uvažovať nad zmenou značky techniky. Na poslednom Sony workshope som sa v praxi presvädčil, že Sony A7Riii + 85mm F1.8 je pre mňa na začiatok tou správnou voľbou. Už týždeň túto kombináciu mám a vďaka Sony workshopu mám opäť radosť z fotografovania a ten výstup z R-ka ma vždy nadchne :) Je úžasný. Ďakujem. Odporúčam. Veľmi dobrá akcia pre nerozhodných a náročných ľudí ;)
Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...