• Fujifilm fotovychádzka

  Fujifilm fotovychádzka

  Milí priatelia fotografie a mirrorless fotoaparátov, srdečne vás pozývame na Fujifilm fotovychádzku, na ktorej si budete môcť vyskúšať aktuálne fotoaparáty a objektívy značky Fujifilm. Na predajni PRO.Laika vás bude očakáva a celou vychádzkou sprevádzať Fujifilm špecialista a X fotograf Martin Farkaš. Vychádzka je určená pre všetkých záujemcov, ktorí zvažujú kúpu fototechniky Fujifilm a radi by si ju pred kúpou vyskúšali. Prineste si svoju kartu, foťte, testujte, pýtajte sa, a zistite akú kvalitu ponúkajú fotoaparáty a objektívy značky Fujifilm.

  22.09.2020
  PRO.Laika
  0 komentárov
 • Canon ZooM 2020

  Canon ZooM 2020

  Užite si krásny deň v ZOO so systémom Canon EOS R! Príďte do ZOO Bojnice na obľúbenú akciu Canon ZOOM. Čaká na vás ZOO tour s fotografom živej prírody Patrikom Rolínom a súčasne si môžete vyskúšať novinky systému Canon EOS R (R5 a R6) a tešiť sa na nové objektívy RF 600mm F/11 a RF 800mm F/11.

  12.09.2020, 12.09.2020, 12.09.2020
  PRO.Laika
  1 komentár
 • Online prednáška - Cesta Profi Fotografa

  Online prednáška - Cesta Profi Fotografa

  Pozývame vás na Live prednášku profi fotografa Martina Žilku. Prevedie vás po destináciách, ktoré za uplynulé tri roky navštívil - Škótsko, Madagaskar, Gruzínsko, Fuerteventura, Južná Afrika a tiež vám vysvetlí výhody 2 výnimočných funkcií fotoaparátov Olympus - 60fps a LiveComp.

  13.05.2020
  PRO.Laika
  1 komentár
 • Online prednáška - Olympus E-M1 Mark III na Kostarike

  Online prednáška - Olympus E-M1 Mark III na Kostarike

  Je vám už doma dlho a televízia vás už nebaví? V spolupráci s Olympus CZ & SK vás pozývame na online prednášku o fotení zvierat s Petrom Bambousekom s novinkou Olympus E-M1 Mark III. Vypočujte si zaujímavé rozprávanie o fotení zvierat na Kostarike. Online prenos je zdarma a môžete si ho vychutnať z pohodlia vášho domova. Počas prenosu môžete klásť vaše otázky cez chat.

  31.03.2020
  PRO.Laika
  0 komentárov
 • Workshop: Začíname s fotografovaním

  Workshop: Začíname s fotografovaním

  Kúpili ste si fotoaparát a chcete sa rýchlejšie dopracovať k vysnívaným fotografiám? Alebo uvažujete o kúpe fotoaparátu, objektívu či blesku, no neviete sa rozhodnúť, čo budete potrebovať a aká technika splní vaše očakávania? Práve pre Vás je určený fotokurz začíname s fotografovaním.

  26.06.2019, 29.06.2019
  PRO.Laika
  0 komentárov
 • Sony a Zeiss deň v PRO.Laika

  Sony a Zeiss deň v PRO.Laika

  Milí priaznivci mirrorless fotoaparátov, špičkových objektívov, portrétu a mestskej fotografie, srdečne vás pozývame na predvádzacie workshopy so značkou Sony a Zeiss.

  19.06.2019
  PRO.Laika
  3 komentáre
 • Deň so značkou Wacom

  Deň so značkou Wacom

  Srdečne vás pozývame na deň so značkou Wacom. Vyskúšajte si novinky a zistite, akou pomocou pre fotografa a grafika môže byť kvalitný grafický tablet.

  06.06.2019
  PRO.Laika
  0 komentárov
 • Sony deň a predvádzací workshop portrét so značkou Sony

  Sony deň a predvádzací workshop portrét so značkou Sony

  Príďte si vyskúšať nové fotoaparáty a objektívy Sony v praxi.

  17.05.2019
  PRO.Laika
  0 komentárov
 • Sony deň a workshopy Portrét a Večerné mesto so Sony a Zeiss

  Sony deň a workshopy Portrét a Večerné mesto so Sony a Zeiss

  Milí priaznivci mirrorless fotoaparátov, portrétu a nočnej fotografie, srdečne vás pozývame na predvádzacie workshopy so značkou Sony a Zeiss.

  26.11.2018
  PRO.Laika
  0 komentárov