Znovuobjavené lietanie: DJI FPV Combo

Znovuobjavené lietanie: DJI FPV Combo

Novinky  /  Ivan Malárik / 02.03.2021 / 16:25

Lietajte po nebi spôsobom, ktorý sa zdal nemožný. Nikdy sme neprišli o našu vášeň pre lietanie, táto vášeň premenila predstavy na skutočnosť.

Pripravte sa nazrieť do neznáma s touto intuitívnou letovou platformou, ktorá vás pohltí.

DJI FPV v skratke:

 • Pohlcujúci zážitok z lietania 4K / 60fps
 • Super-Široké FOV HD prenos s nízkym oneskorením
 • Nový S Mód
 • Intuitívny Motion Controller 
 • Núdzová brzda a vznášanie

FPV nikdy nevyzeralo tak dobre

Elegancia a aerodynamika. DJI FPV prináša silný pohon, výkonnú batériu a výbornú odolnosť voči vetru, vďaka čomu je tento systém rovnako výkonný ako vizuálne oslňujúci.

DJI FPV vyčnieva vo viacerých ohľadoch.  Športové predné LED svetlá a osvetlenie ramien s nastaviteľnou farbou, DJI FPV dovoľuje pilotovi urobiť svoje lietadlo unikátne.

Bezkonkurenčné ovládanie.

Pocíťte vzrušenie pohlcujúceho letu vďaka DJI FPV Goggles V2 [1] a super-širokému 150 ° FOV DJI FPV [2]. Prenos HD videa v až 120 snímkach za sekundu vám ponúka príjemný pohľad na váš let v reálnom čase. 

 

Možnosti záberu:

 1. 150 ° Super-Široký Uhol

 2. 84 °

 3. 150 ° Super Široký Uhol

 4. 120fps Maximálna frekvencia snímok

 

Či už ste ostrieľaný pilot DJI, alebo úplný nováčik, DJI FPV ponúka 3 intuitívne módy lietania, vďaka ktorým sa každému bude lietať príjemne už od prvého dňa.

S Mód

Získajte dynamický vzhľad FPV záberov jednoducho v S móde. Tento hybridný letový režim kombinuje slobodu manuálneho lietania so zjednodušeným ovládaním predchádzajúcich DJI dronov.

 

 

N Mód

Ideálny pre nováčikov, N Mód ponúka ohromujúci letový zážitok s tradičným ovládaním dronov spoločne s bezpečnostnými prvkami DJI ako napríklad sledovanie prekážok. [3]

 

M Mód

Lietajte v M Móde pre kompletnú kontrolu bez obmedzenia a užite si celý zážitok z FPV lietania. Upravte si parametre a užite si let a zábery lepšie ako kedykoľvek pred tým. [4]

 

Ovládač DJI Motion Controller

Premeňte svoje zážitky v lietaní na novú úroveň s novým ovládačom DJI Motion Controller.
Toto kompaktné a intuitívne zariadenie dokáže manévrovať zariadením pomocou snímania vašich prirodzených pohybov ruky. Nejedná sa len o inováciu v oblasti FPV,  toto je úplne nový spôsob lietania.

 

Núdzová brzda a vznášanie

Manuálne FPV lietanie môže byť odstrašujúca aj pre profesionálov. Presne preto disponuje DJI FPV funkciou núdzovej brzdy a vznášania. Jednoducho stlačte tlačidlo na ovládači v akomkoľvek móde lietania, v akejkoľvek rýchlosti a lietadlo zastaví a začne sa samo vznášať behom pár sekúnd.

Pokročilé bezpečnostné funkcie

Pomocné spodné svetlo, šikovná funkcia návratu Return To Home (RTH), RTH pri stave nízkej batérie a detekcie prekážok dopredu a dolu. Všetky tieto funkcie sú integrované do DJI FPV, aby pomohli zabezpečiť bezpečný let aj vo vysokých rýchlostiach. [3]

 • Pomocné spodné svetlo
 • Detekcia prekážok smerom dopredu
 • Detekcia prekážok smerom nadol
 • TOF sensor

Obrazová kvalita, ktorú od DJI očakávate

Získajte výsledky, ktoré zodpovedajú intenzite vášho lietania. Silný výkon pohonu spolu so 150 ° super-širokým FOV záberom poskytujú pohľad ako žiadny iný. Štvornásobné spomalenie, rocksteady stabilizácia a korekcia skreslenia poskytujú pilotovi ešte hladšie a profesionálnejšie výsledky.

 

Neuveriteľné zábery

Lietadlo DJI FPV môže nahrávať 4K video v 60 snímkach za sekundu v bitratu až 120Mbps, vďaka čomu zachytí krásne detaily, vďaka ktorým sú zábery tak fascinujúce samotný let.

 • 120Mbps Bitrate
 • 4K / 60fps video

Rocksteady stabilizácia

Nezáleží na tom, ako dynamické manévre vykonávate, Rocksteady stabilizácia sa postará o to, aby vaše zábery boli ultra hladké.

 

Zoznámte sa s O3

Prenosový systém DJI O3 (OcuSync 3.0) bol adaptovaný, aby dostačoval unikátnym potrebám DJI FPV. Užívajte si krištáľovo čistý prenos videa v reálnom čase, dokonca vo vzdialenostiach až 10 km.

 

 • Oneskorenie prenosu videa DJI FPV je menšia než 28 ms. [6] 
 • Bitrate prenášaného videa DJI FPV je až 50 Mbps.
 • DJI FPV podporuje prenos HD videa až na vzdialenosť 10 km. [7]

Automatické prepínanie pre neprerušený signál

DJI FPV podporuje automatické prepínanie medzi frekvenciami 2.4 a 5.8GHz a poskytuje prenos videa s bitrateom až 50Mbps, [8] čo značne redukuje záseky a kompresné artefakty. Anténa na lietadle zahŕňa tri vysielače a štyri prijímače pre vylepšenie signálu, ktorý zaručuje stabilný a spoľahlivý prenos videa.

* V prípade, že dôjde k strate signálu, alebo bude prerušený, DJI FPV automaticky zapne funkciu RTH.

 

Oddaný SafeSkies

DJI FPV dáva používateľom ďalší level bezpečnosti pomocou zabudovaného prenosu automatického dozoru (ADS-B). Tento systém dostáva informácie o lokácii letov pilotovaných lietadiel v okolí a odosiela ich do Goggles V2, čím vám dáva dostatok času na to, sa vyhnúť ostatným lietadlám v okolí. [1]

Jednoducho vymeniteľné súčiastky

Kamera a gimbal, pristávací podvozok a vrchná strana lietadla DJI FPV sú modulárne a ľahko vymeniteľné, vďaka čomu sú opravy oveľa ľahšie. DJI Care Refresh je tiež dostupné - ponúka pokrytie veľkej škály poškodenia. Vďaka DJI CARE môžete byť pri lietaní pokojní. [9]

 

Aplikácia DJI Virtual Flight [10]

Aplikácia DJI Virtual Flight dovoľuje užívateľom vyskúšať si lietanie v simulovaných scenároch predtým, než sa vrhnú na lietanie v naozajstnom svete. Jednoducho pripojte DJI FPV Goggles V2 a diaľkový ovládač a môžete sa stať majstrovským pilotom v bezpečnom virtuálnom prostredí.

* Demo DJI Virtual

Vezmite niekoho so sebou pomocou Módu Audience

DJI FPV podporuje Mód Audience. Stačí nastaviť ďalší pár DJI FPV Goggles 2 na kanál vášho lietadla a môžete zdieľať Váš úžasný výhľad zhora.Všetko je pripravené na lietanie, vrátane vás
Zabudnite na zložité zapájaní a zostavovanie. DJI FPV Combo ponúka všetko, čo potrebujete, zostavené a pripravené na použitie. Stačí zapnúť a aktivovať lietadlo,
ovládač a okuliare a môžete lietať.

 

Predobjednávky dostupné na: https://www.prolaika.sk/e-shop/dji-fpv-combo/p-4970992.xhtml


Poznámky pod čiarou:
1. Pred prvým letom s DJI FPV, skontrolujte miestne zákony a regulácie. Uistite sa, že je Váš let bezpečný a v súlade so všetkými zákonmi a reguláciami ...
2. 150 ° FOV je použiteľné iba pri snímaní v 50 alebo 100 snímkach za sekundu.
3. Detekcia prekážok je možná len, keď je lietadlo v móde N. V tomto režime DJI FPV lietadlo automaticky spomalí, keď vidí prekážku. Lietadlo však nezastaví.
4. Pre garanciu bezpečného letu v móde M, je odporúčané mať pri sebe ďalšiu osobu, ktorá bude sledovať lietadlo a okolitý priestor. Pre presnejšiu kontrolu nad lietadlom v M módu, nastavte skrutku F1 na zadnej strane páčky pre ovládanie ťahu (pravá strana v Móde 1, ľava strana v Móde 2)
5. Lietadlo DJI FPV podporuje 2 video formáty, zatiaľ čo FPV Goggle V2 podporujú len H.264.
6. Vo Smooth móde pri 810p / 120fps, je oneskorenie prenosu videa nižšie ako 28ms; v HD móde 810p / 60fps, je oneskorenie prenosu videa nižšie ako 40ms.
7. V súlade s FCC. Merané hodnoty boli namerané v priestore bez prekážok a bez akéhokoľvek rušenia. Vždy sa riaďte miestnymi pravidlami a reguláciami a lietajte iba na vzdialenosť, kde ste schopní ho vidieť .       

8. Najvyšší bitrate prenosu videa je 50Mbps. 

Znovuobjavené lietanie: DJI FPV Combo
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...