Súťaž CREATE MORE! 1. vyhodnotenie

Súťaž CREATE MORE! 1. vyhodnotenie

Novinky  /  FOTOma.sk / 17.09.2015 / 14:40

Milí priatelia fotografie,

fotoportál FOTOma (fotografický magazín) a spoločnosť Wacom pre vás pripravili fotografickú súťaž o najkreatívnejšiu fotografiu mesiaca v našej galérii na FOTOma a to až počas troch mesiacov! Téma fotografickej súťaže je: CREATE MORE. Je to heslo kampane spoločnosti Wacom, ktorá promuje najvýkonnejšie tablety radu Intuos Pro a Cintiq. Ako účastníci súťaže aplikujú heslo "TVORTE VIAC" do svojich fotografií nechávame na ich kreativitu. Určite oceníme originálny nápad, ale aj technické či kompozičné riešenie.

Stratiť nemáte čo, získať môžete veľa.

Počas troch mesiacov porota zložená z členov redakcie Fotoma a zástupcov spoločnosti Wacom vyberie každý mesiac jednu najkreatívnejšiu fotografiu z našej galérie, ktorej autora odmeníme špičkovým tabletom Wacom Intuos Pro S, s ktorým môžete ešte kreatívnejšie upravovať vaše fotografie.

Wacom je ikonou v segmente grafických tabletov a to nielen bezkonkurenčnými špecifikáciami svojich tabletov v zmysle rozlíšenia, úrovní prítlaku..., ale aj ovládaním a softvérovým vybavením.

Pomocou tabletov Wacom môžete oveľa jednoduchšie upravovať fotografie vo svojich obľúbených grafických programoch. Selektívne úpravy, výbery, aplikáciu štetcov vykonávate prirodzene, podobne ako kreslíte perom, ceruzkou alebo štetcom. Viac o grafických tabletoch sa dozviete tu.

Neváhajte, nahrajte do galérie FOTOma svoje kreatívne fotografie a hrajte o tablety v hodnote 675€!

Zapojte sa do súťaže. Tvorte ešte viac, CREATE MORE! 

Pre nahratie fotografie do galérie musíte byť zaregistrovanáí a prihlásení.
Výherné fotografie budú zverejnené na webe www.fotoma.sk podľa tohto harmonogramu:
15. septembra 2015 za mesiac júl - august
15. októbra za mesiac September
15. novembra za mesiac Október 2015

Výhercovia budú kontaktovaní organizátorom na mailovú adresu, pomocou ktorej sa registrovali na portáli a tiež súkromnou správou v ich profile.

Podrobné súťažné podmienky

 

Vyhodnotenie 1. kola súťaže CREATE MORE!

 

Vyhodnotili sme prvý mesiac súťaže so spoločnosťou Wacom o najkreatívnejšiu fotografiu v galérii FOTOma. Mali sme v redakcii veľmi ťažkú úlohu, lebo za mesiac ste nahrali do našej galérie slušný počet kreatívnych fotografií, ktoré ašpirovali na titul najkreatívnejšia.

V prvom kole sme vybrali 25 fotografií, z ktorých sa postupným vylučovaním dostalo do finále 10. Tieto zverejňujeme aj v tomto vyhodnotení.

Niektorí z vás ste použili kreatívne objektívy a prácu s hĺbkou ostrosti a bokehom, iní ste sa zamerali na hranie sa s časom závierky a niektorí využili atraktívne svetlo na dosiahnutie pôsobivých záberov.

Nakoniec sme po dlhých diskusiách dospeli k názoru, že cena profesionálny grafický tablet Wacom Intuos Pro S poputuje k Jaroslavovi Beňovi, alias Noikovi za fotografiu s kreatívnym nápadom a atraktívnym prevedením. Sen gumenej kačičky je fotografia, ktorá je plná symboliky. Túžba po slobode, mori? Bezpečie pokojnej vody? Interpretácií je viac, je len na vašej fantázii ako túto kreatívnu fotku vnímate. Aj preto sme ju ocenili.

Víťazovi srdečne gratulujeme.

Súťaž CREATE MORE! 1. vyhodnotenie
5 5 with 1
 
počet hodnotení: 1

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...