SRÍ LANKA, PREZENTÁCIA A POZVÁNKA NA FOTOVÝLET

SRÍ LANKA, PREZENTÁCIA A POZVÁNKA NA FOTOVÝLET

Novinky  /  FOTOma.sk / 31.08.2017 / 10:20

Milí priatelia fotografie a cestovania,

v spolupráci s našim partnerom, cestovnou kanceláriou LIBER, vás srdečne pozývame na premietanie a diskusiu o Srí Lanke, kde vám predstavíme fotovýlet do tejto úžasnej destinácie. Príďte a nechajte sa inšpirovať ďalekou cestou na ostrov v Indickom oceáne a zažite dobrodružstvo exotických diaľok.

Na premietaní sa vám bude venovať p. Chrapanová, majiteľka cestovnej kancelárie a zároveň skúsená sprievodkyňa po Srí Lanke. Túto krajinu obdivujú milovníci prírody, histórie a pestrej kultúry.

 

Srdečne pozývame všetkých, ktorí zvažujú cestu na tento fotogenický ostrov. Zistíte, že dostať sa tam nie je vôbec zložité a ponúkneme vám aj nadštandardný fotovýlet, počas ktorého vás bude sprevádzať okrem vynikajúcej sprievodkyne, p. Chrapanovej, aj foto lektor Julo Kotus. Zo Srí Lanky si tak budete môcť priniesť krásne fotografie, ktoré vám budú ešte dlho pripomínať zážitky z jedinečnej cesty. Lektor vám na fotozájazde pripraví hodnotné prednášky o ovládaní fotoaparátu, o základných veličinách vo fotografii, o kompozícii ale aj o fotografovaní ľudí, street fotografie a dokumentu. Sú naplátované výlety na pamiatky UNESCO, poznávanie miestnej kultúry, ale aj fotografovanie nádhernej prírody v národných parkoch. Uvidíte a zažijete veľa, ale ostane vám aj dosť času na relax či kúpanie. Viac sa dozviete na prezentácii.

Pozor, pre kapacitné obmedzenie priestoru je nutná registrácia na mail kotus@prolaika.sk

Kedy

7.9.2017 o 18:00

Kde

PRO.Laika Gallery Restaurant, Palackého 14, Bratislava

Registrácia

V registračnom maili uveďte meno a počet účastníkov, ktorých registrujete na premietanie + telefonický kontakt, aby sme vás vedeli upozorniť na prípadné zmeny.

Registrácia na termín 7.9.2017 o 18:00 >>>

Tešíme sa na vašu účasť a veríme, že aj na spoločný fotovýlet na Srí Lanku!

Fotografie: archív cestovnej kancelárie LIBER a Michal Lindner

SRÍ LANKA, PREZENTÁCIA A POZVÁNKA NA FOTOVÝLET
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...