Nový štýlový fotoaparát série X, FUJIFILM X-T100

Nový štýlový fotoaparát série X, FUJIFILM X-T100

Novinky  /  Tlačová Správa / 24.05.2018 / 07:00

Vďaka snímaču s rozlíšením 24,2 megapixelov, v kombinácii s technológiou reprodukcie farieb Fujifilm, sa nový fotoaparát X-T100 vyznačuje vynikajúcou kvalitou obrazu. Vďaka pokročilému automatickému rozpoznaniu scén, výklopnému dotykovému displeju a najnovšej technológii Bluetooth®*1 je to výborný fotografický spoločník.

 

 

Spoločnosť FUJIFILM Corporation (prezident Kenji Sukeno) s potešením predstavuje FUJIFILM X-T100, najnovší prírastok digitálnych fotoaparátov série X. Elegantný, retro a štýlový dizajn ponúka množstvo funkcií, vrátane elektronického hľadáčika s vysokým rozlíšením, výklopného LCD displeja a dlhej životnosti batérie, až 430 snímok.

 

Malý, ale odolný X-T100 váži iba 448g *2 s hliníkovou vrchnou časťou s eloxovaným povrchom, dodáva príjemný retro vzhľad a luxusný dizajn. Výkonný APS-C snímač s rozlíšením 24,2 megapixelov je 14-krát väčší ako snímač vo vnútri bežného smartfónu a pomocou zabudovanej technológie Bluetooth® je prenos obrázkov rýchly a jednoduchý na zdieľanie s priateľmi.

 

Fotoaparát je vybavený systémom fázovej detekcie a novým algoritmom automatického zaostrovania, ktorý ponúka rýchlejšie a presnejšie zaostrovanie. V kombinácii s vynikajúcou kvalitou obrazu FUJIFILM a technológiou reprodukcie farieb, model X-T100 je fotoaparát, ktorý je ideálny spoločník pre každého kto rád fotografuje.

 

 

 

Hlavné vlastnosti

 

Eloxovaný povrch ponúka retro a štýlový dizajn v rôznych farbách. V kombinácii s obľúbenými farebnými profilmi Fujifilm, je fotoaparát dokonalým spoločníkom pre širokú škálu príležitostí

 

Model X-T100 ponúka 3 farby tela - Dark Silver, Black a Champagne Gold, a čerpá z dizajnu obľúbenej série X-T spoločnosti Fujifilm.

 

Model X-T100 kombinuje snímač APS-C s rozlíšením 24,2 megapixelov s procesorom pre spracovanie obrazu, aby sa dosiahla vysoká fotografická kvalita značky FUJIFILM. V kombinácii s dodávaným objektívom FUJINON ponúka fotoaparát ostré snímky aj pri zhoršenom osvetlení, široký dynamický rozsah a vynikajúcu reprodukciu farieb.

 

 

Rýchle automatické zaostrovanie a množstvo automatických funkcií pre jednoduché používanie - fotoaparát pre širokú škálu užívateľov v každej fáze svojej cesty

 

Model X-T100 obsahuje fázové automatické zaostrovanie a novo vyvinutý algoritmus pre modely série X vlajkových lodí. Systém rýchleho a precízneho automatického zaostrovania Intelligent Hybrid AF zaisťuje, že okamžite zachytíte tie najlepšie fotografické momenty. Ďalej vyvinutý režim SR+ Auto teraz kombinuje rozpoznávanie tváre a scén. Tieto automatické funkcie robia fotoaparát prístupný a ľahko použiteľný pre každého.

 

 

Kompatibilný s oceňovanými objektívmi Fujifilm, osadený výklopným a dotykovým displejom, elektronickým hľadáčikom a výkonnou batériou.

 

Fotoaparát X-T100 je kompatibilný s ocenenými objektívmi Fujifilm, vrátane nového zoom objektívu  XC 15-45mm F3.5-5.6 OIS PZ. Výsledkom je, že model X-T100 môžete použiť na zachytenie akéhokoľvek fotografického žánru.

 

26 objektívov *3 z portfólia spoločnosti Fujifilm pokrýva širokú ohniskovú vzdialenosť od 15 mm do 1200 mm (ekvivalent 35 mm). V kombinácii s novým LCD displejom, elektronickým hľadáčikom s vysokým rozlíšením a zväčšením (0,62x) a akumulátorom s kapacitou 430 snímok na jedno nabitie je X-T100 všestranný, spoľahlivý a ideálny spoločník na pri tvorbe pútavých fotografií.

 

 

Nová technológia Bluetooth® pre rýchly a bezproblémový prenos obrázkov

 

Pre rýchly, jednoduchý a automatický prenos záberov na smart zariadenia môžete použiť jednoduchú aplikáciu "FUJIFILM Camera Remote". Funkcia prenosu fotografií poskytuje konštantný prenos obrazu aj v režime snímania, takže je možné obrázky okamžite zdieľať a nahrávať na sociálne siete. Fotoaparát je tiež kompatibilný s tlačiarňou FUJIFILM Instax SP-3 a užívatelia si môžu vychutnať zábavu pri tlači resp. zdieľaní svojich obrázkov viac ako kedykoľvek predtým.

 

Umelecké fotografie s jedinečnými a ikonickými režimami Film Simulation a Advanced Filter

 

Model X-T100 ponúka 11 emulácií filmov FUJIFILM a 17 variácií zdokonalených filtrov, čím sa ľahko pridáva pokročilá umelecká atmosféra s reprodukciou filmových farebných tónov a umeleckého výrazu.

 

Nastavenia sú rýchle a jednoduché aj vďaka prepínaču automatického režimu, voliču expozičnej kompenzácie a dotykovému displeju.

 

 

 

* 1 Značka a logá Bluetooth® sú registrované ochranné známky, ktoré vlastní spoločnosť Bluetooth SIG, INC. A akékoľvek používanie týchto značiek spoločnosťou FUJIFILM Corporation je na základe licencie.

* 2 Zahrňte kartu SD a batériu

* 3 K máju 2018

Nový štýlový fotoaparát série X, FUJIFILM X-T100
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

  • Ján Žitniak / 20.06.2018 15:31:30
    Vidím, že je to úmyselne vynechaná informácia ohľadom podporovaného videa, ktoré je síce 4K ale iba pri 15 sn./s - aký to má význam?
Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...