Nikon oznamuje vývoj fotoaparátu D6 a objektívu  AF-S NIKKOR 120-300 mm f/2,8E FL ED SR VR

Nikon oznamuje vývoj fotoaparátu D6 a objektívu AF-S NIKKOR 120-300 mm f/2,8E FL ED SR VR

Novinky  /  Tlačová Správa / 04.09.2019 / 08:00

Bratislava, 4. septembra 2019: Spoločnosť Nikon s potešením oznamuje vývoj profesionálnej digitálnej jednookej zrkadlovky Nikon D6 a teleobjektívu so zoomom AF-S NIKKOR 120-300 mm f/2,8E FL ED SR VR kompatibilného s fotoaparátmi Nikon formátu FX.

 

Vývoj fotoaparátu D6 – doteraz najpokročilejšej digitálnej jednookej zrkadlovky od spoločnosti Nikon – pripomína 20. výročie jednocifernej série D. Od uvedenia modelu D1 v roku 1999 sa vlajkové fotoaparáty od spoločnosti Nikon vyvíjajú s využitím najpokrokovejších technológií v tomto odvetví a zobrazovacieho know-how neustále vylepšovaného počas dlhej histórie spoločnosti Nikon v oblasti vývoja fotoaparátov. Podobne ako pri jeho predchodcoch, aj vývoj fotoaparátu D6 reaguje na náročné požiadavky profesionálnych fotografov na bezkonkurenčný výkon aj v tých najťažších podmienkach.Nikon tiež oznamuje vývoj nového objektívu AF-S NIKKOR 120-300 mm f/2,8E FL ED SR VR pri príležitosti osláv 60. výročia bajonetu Nikon F prispôsobeného pre fotoaparáty radu D. Nový teleobjektív so zoomom poskytne profesionálnym fotografom ešte väčšiu podporu v akčných žánroch, akými je napríklad športová fotografia.

Vývoj nových produktov podčiarkuje záväzok spoločnosti Nikon neustále rozširovať možnosti vyjadrovania prostredníctvom obrazu a zároveň si zachovať vedúce postavenie v oblasti fotografie prostredníctvom digitálnych jednookých zrkadloviek a fotoaparátov mirrorless a tiež širokej palety objektívov.

 

* Podrobnosti vrátane dátumu uvedenia na trh a maloobchodných cien týchto produktov oznámime neskôr.

Nikon oznamuje vývoj fotoaparátu D6 a objektívu AF-S NIKKOR 120-300 mm f/2,8E FL ED SR VR
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...