Fujifilm predstavuje nový Fujifilm Instax Mini 11

Fujifilm predstavuje nový Fujifilm Instax Mini 11

Novinky  /  PRO.Laika / 03.03.2020 / 13:25

Séria fotoaparátov “instax” s okamžitou tlačou fotografií, ktorá bola uvedená na trh v roku 1998, teraz ponúka širokú škálu modelov, ktoré uspokojujú rozmanité potreby používateľov vo viac ako 100 krajinách po celom svete vrátane Japonska, Európy, Ameriky, Číny a juhovýchodnej Ázie. Táto séria získala popularitu najmä medzi mladými ľuďmi, ktorí milujú možnosť tlačiť a zdieľať vzácny okamih na mieste a pri zdieľaní fotografických výtlačkov cítia osobitný pocit spojenia s priateľmi. Prijíma ho veľké množstvo ľudí ako nástroj na vytváranie skutočnej komunikácie. „Instax“ sa v Japonsku láskavo nazýva „Cheki“ už 20 rokov od jeho uvedenia na trh.

 

Nový model mini 11 je prvým, zo vstupných modelov, ktorý je vybavený funkciou „automatická expozícia“, pri ktorej fotoaparát, po stlačení spúšte, automaticky sníma úroveň okolitého svetla a optimalizuje rýchlosť uzávierky a výkon blesku podľa aktuálnych podmienok. Umožňuje používateľom fotografovať optimálne exponované hlavné objekty a súčasne pozadie v rôznych situáciách, vrátane jasného slnečného dňa a tmavého vnútorného prostredia v reštaurácii alebo na večierku, pričom na mieste vytvára vysoko kvalitné okamžité fotografie.

 

 

Hlavné vlastnosti výrobku instax mini 11:

“Automatická expozícia” funkcia na dosiahnutie optimálneho nastavenia expozície pre akúkoľvek scénu

Funkcia „automatická expozícia“, automaticky sníma úroveň okolitého svetla po stlačení tlačidla spúšte a optimalizuje rýchlosť uzávierky a výkon blesku podľa podmienok. Funkcia umožňuje optimálnu expozíciu hlavného objektu a pozadia v rôznych situáciach, vrátane interiéru a pri slabom osvetlení, čím umožňuje tlač vysokokvalitných fotografií na mieste.

 

„Režim selfie“ na jednoduché zhotovenie záberov selfie a záberov zblízka

Používatelia môžu aktivovať režim selfie, ktorý je ideálny na fotografovanie autoportrétov a snímok zblízka a to jednoduchým vytiahnutím predného okraja objektívu po zapnutí fotoaparátu. Vďaka tomu je veľmi jednoduché fotografovať autoportréty a zábery zblízka.

 

Vymeniteľné príslušenstvo pre tlačidlo spúšte

Fotoaparát je dodávaný s dvoma vymeniteľnými a štýlovými tlačidlami spúšte; zábavný a jednoduchý  spôsob, ako zmeniť vzhľad tlačidla a celého fotoaparátu.

 

Módny dizajn s dôrazom na detaily

Mini 11 nielen že je tenší a ľahší ako predchádzajúci model, ale aj okrúhle telo, ktoré sa    dokonale hodí do rúk používateľa. Módny vzhľad modelu mini 11 bol dosiahnutý použitím iného materiálu okolo šošovky objektívu ako u zvyšku tela fotoaparátu a vyrazením značky „instax“ na zadnom paneli.

 

Režim Selfie

Ďalšou funkciou, ktorá uľahčuje fotografovanie Instaxom viac, ako kedykoľvek predtým, je režim Selfie, ktorý je ideálny pre selfie a fotografovanie osôb v z malých vzdialeností. Režim Selfie je možné aktivovať jednoduchým vytiahnutím predného okraja objektívu po zapnutí fotoaparátu.

 

Dizajn

Telo fotoaparátu bolo prepracované na optimálnu prenosnosť spolu so sviežim a moderným vzhľadom. Okrem toho, že je tenší a ľahší ako predchádzajúci model, model mini 11 má dizajn so zaoblenými tvarmi tela, vďaka čomu dokonale “padne” do ruky užívateľovi. K módnym dizajnovým prvkom modelu mini 11 patrí použitie rôzneho materiálu na časť v okolí objektívu a na zvyšok tela fotoaparátu. Na zadnej strane fotoaparátu je vygravírované plastické logo značky „instax“.

Mini 11 je k dispozícii v piatich svetlých odtieňoch (Blush Pink, Sky Blue, Charcoal Grey, Ice White a Lila Purple). Fotoaparát je dodávaný s dvomi vymeniteľnými doplnkami pre tlačidlo spúšte, ktoré menia vzhľad tlačidla podľa preferencií používateľov.

 

 

Nové Instax filmy

Na trh budú uvedené aj 2 nové filmy. Vo formáte mini – instax film “BLUE MARBLE” a vo formáte  square – instax film “WHITE MARBLE.” V obidvoch prípadoch je biely rámik nahradený rámikom so štruktúrou mramoru, obsahujúcou zlaté a strieborné, trblietavé prvky, vďaka ktorým nadobudnú vaše zábery nezabudnuteľný vzhľad.

 

Film instax mini “BLUE MARBLE”

・Tento film môže byť použitý vo všetkých zariadeniach (fotoaparátoch, tlačiarňach) s označením “instax mini”.
・Rámik filmu má potlač so štruktúrou modrého mramoru so zlatými, lesklými prvkami, ktoré môžu umocňovať dojem z obsahu fotografie.
・Každé balenie (kazeta) obsahuje 10 listov filmu.

 

Film instax square “WHITE MARBLE”

・Tento film môže byť použitý vo vśetkých zariadeniach (fotoaparátoch, tlačiarňach) s označením ”instax SQUARE”.
・Rámik filmu má potlač so štruktúrou bieleho mramoru so striebornými, lesklými prvkami, ktoré môžu dodať obsahu fotografie atraktívnejśí vzhľad.

・Každé balenie (kazeta) obsahuje 10listov filmu.

 

Dátum uvedenia na trh  

Fotoaparát “instax mini 11”, film instax mini “BLUE MARBLE” a film instant square “WHITE MARBLE” budú dostupné 5. Marca 2020 prípadne neskôr.

 

Odporúčané ceny:   

Fotoaparát mini 11 – 79,00 EUR
Film mini Blue Marble – 9,99 EUR
Film square White Marble – 10,99 EUR

 

 

Fujifilm predstavuje nový Fujifilm Instax Mini 11
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...