Fujifilm testovanie techniky

Fujifilm testovanie techniky

Predvádzacie akcie  /  PRO.Laika

Pozývame vás na prevádzaciu akciu aktuálneho portfólia APS-C a stredoformátových GFX bezzrkadloviek a objektívov, vrátane X-S20, X-T5, X-H2/H2s. Očakávame aj slovenskú premiéru horúcich noviniek z X Summitu v Štokholme!

Fujifilm je známa svojimi fotoaparátmi a fotografickými produktmi. V minulosti bola jedným z popredných výrobcov filmových rolí a fotoaparátov. Dnes sa zameriava na digitálne fotoaparáty, systémové fotoaparáty s výmennými objektívmi, kompaktné kamery a ďalšie príslušenstvo. Značka si zakladá na tradícii fotografie, ale zároveň sa sústreďuje na budúcnosť nových technológií.

Kedy: 20.9.2023 (streda) 13:00 - 18:00
Kde: Predajňa PRO.Laika, Palackého 12, Bratislava

 

Registrácia

Všetky predvádzacie akcie a testovania techniky prebiehajú v predajni Prolaika na Palackého ulici číslo 12 v Bratislave. Vstup na predvádzacie akcie je bezplatný, avšak registrácia je potrebná kvôli plánovaniu kapacít. Vďaka registrácií vám môžeme posielať špeciálne akcie pripravené iba pre účastníkov, prípadne vás vieme včas informovať o zmene v programe. Registráciu nájdete dole pod článkom.

 

Pri príležitosti našich 30. narodenín vás v dňoch 18.-23.9.2023 srdečne pozývame na týždeň trvajúcu oslavu! Zažite s nami skvelé workshopy, besedy, otestujte techniku a využite jedinečné akčné ponuky. Viac info o programe a registráciu nájdete na Narodeninový týždeň v Prolaike.

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...