Fotogravujeme portrét a večerné mesto fotoaparátmi Sony

Fotogravujeme portrét a večerné mesto fotoaparátmi Sony

Predvádzacie akcie  /  PRO.Laika

Lokácia

PRO.Laika Gallery Restaurant, Palackého 14, Bratislava

Milí priaznivci fotografie, v spolupráci so spoločnosťou Sony a ZEISS sme pre vás pripravili zaujímavý workshop. Okrem vyskúšania si skvelých fotoaparátov a objektívov oboch spoločností, budú k dispozícii aj rôzne adaptéry a množstvo zaujímavých starých objektívov. 

Spolupráca renomovaných výrobcov Sony a ZEISS trvá už dlhšie a čo si možno priať viac, ako profesionálne zasnúbenie špičkového výrobcu fotoaparátov a špičkového výrobcu objektívov? Počas workshopov si budete môcť vyskúšať  aktuálne fotoaparáty a objektívy oboch značiek.

Na workshope budete mať možnosť stretnúť sa aj s renomovaným fotografom Janom Tichým, ktorý sa špecializuje na fotografovanie so starými objektívmi, ktoré majú svoj nezameniteľný charakter. On sám ich delí na tzv. romantické a precízne :) Dozviete sa o zaujímavých možnostiach, ako na fotoaparát Sony nasadiť staré objektívy pomocou redukcií a úspešne vo fotografiách vyzdvihnúť ich špeciálny výraz.

Program

Oba kurzy sa uskutočnia 3.10.2017 (utorok)

14:00 – 16:30 Workshop “Portrétna fotografia” s fotoaparátmi a objektívmi značky Sony a ZEISS, s možnosťou použiť aj najrozličnejšie staré objektívy cez adaptéry.  Cena kurzu je 4,90€. 
Kurz sa uskutoční v PRO.Laika Gallery Restaurant (Palackého 14, Bratislava).

Prihlásiť sa >>>

 

17:00 – 19:30 Workshop “Fotografujeme večerné mesto” so Sony a ZEISS. Možnosť vyskúšať si najrozličnejšie staré objektívy nasadené cez adaptéry. Cena kurzu je 4,90€. 

Kurz sa začne v PRO.Laika Gallery Restaurant (Palackého 14, Bratislava) a presunie sa do ulíc starého mesta. Na večerné zábery si nezabudnite doniesť statív. 

Prihlásiť sa >>>

 

V prípade nákupu fotoaparátu alebo objektívu značky Sony a ZEISS vám bude z ceny produktu odpočítaný polatok za workshop. 

Tešíme sa na vás!

Tím PRO.Laika, Sony, ZEISS

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...