DJI testovanie techniky

DJI testovanie techniky

Predvádzacie akcie  /  PRO.Laika

Pozývame vás na predvádzaciu akciu, kde budú predstavené novinky DJI,  Air 3 a kamera Action 3. Tešiť sa môžete aj na ďalšie oľúbené produkty DJI.

DJI, alebo DJI Innovations, je popredný svetový výrobca bezpilotných lietadiel (dronov), stabilizačných kardanov a iného príslušenstva pre fotografiu a videografiu. Táto čínska spoločnosť sa stala jedným z lídrov v oblasti bezpilotných lietadiel a je známa pre svoje kvalitné a inovatívne produkty. DJI ponúka širokú škálu produktov, vrátane konzumných dronov pre amatérov a profesionálov, komerčných dronov pre rôzne odvetvia, stabilizačných kardanov pre kamery a smartfóny, ako aj príslušenstva, ako sú batérie, či diaľkové ovládače.

Kedy: 23.9.2023 (sobota) 10:00 - 16:00
Kde: Predajňa PRO.Laika, Palackého 12, Bratislava

 

Registrácia

Všetky predvádzacie akcie a testovania techniky prebiehajú v predajni Prolaika na Palackého ulici číslo 12 v Bratislave. Vstup na predvádzacie akcie je bezplatný, avšak registrácia je potrebná kvôli plánovaniu kapacít. Vďaka registrácií vám môžeme posielať špeciálne akcie pripravené iba pre účastníkov, prípadne vás vieme včas informovať o zmene v programe. Registráciu nájdete dole pod článkom.

 

Pri príležitosti našich 30. narodenín vás v dňoch 18.-23.9.2023 srdečne pozývame na týždeň trvajúcu oslavu! Zažite s nami skvelé workshopy, besedy, otestujte techniku a využite jedinečné akčné ponuky. Viac info o programe a registráciu nájdete na Narodeninový týždeň v Prolaike.

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...