Sony deň a predvádzací workshop portrét so značkou Sony

Sony deň a predvádzací workshop portrét so značkou Sony

Workshopy  /  PRO.Laika

Milí priatelia fotografie, srdečne Vás pozývame na deň so značkou Sony a predvádzací workshop zameraný na portrét so Sony. Príďte a užite si deň s technikou Sony, spoznajte kvality špičkových fotoaparátov i objektívov.  Špeciálnym hosťom bude Martin Trenkler, známy fotograf Formuly 1.

Tešíme sa na vás a veríme, že spolu prežijeme kreatívny deň.

Kedy

17. máj 2019

Kde

PRO.Laika, Palackého 12, Bratislava

Program

13:00-14:00 Sila Sony systému (na predajni PRO.Laika)

Na predajni sa dozviete, v čom spočíva sila a výnimočnosť systému Sony. Budete si môcť vyskúšať nastaviť svoje fotoaparáty tak, aby čonajlpšie fungovali pre vaše potreby a samozrejme si budete môcť vyskúšať aj najnovšiu techniku Sony. Na vaše otázky odpovie školiteľ David Kašpárek a Martin Trenkler, ambasádor Sony. 

14:15 - 15:30 Martin Trenkler a portrét 

Martin Trenkler je v našich končinách najznámejším fotografom Formuly 1. Popri fotografovaní akčných záberov F1 však zachytáva aj ľudí. Fotenie portrétu pri Formule 1 má svoje špecifiká. Svoje skúsenosti vám porozpráva Sony ambasádor Martin Trenkler.

15:45-17:45 Predvádzací workshop Portrét so Sony (Martin Trenkler, David Kašpárek)

Tento predvádzací workshop je určený pre tých, ktorí si chcú vyskúšať fototechniku Sony pri reálnom fotografovaní. Budete mať k dispozícii plejádu originálnych nových objektívov, u ktorých môžete pozorovať perfektnú kresbu, presnosť a atraktívny bokeh. POZOR, NA VYSKÚŠANIE BUDE K DISPOZÍCII AJ HORÚCA NOVINKA - ŠPIČKOVÝ PORTRÉTNY OBJEKTÍV SONY FE 135 MM F/1,8 GM .

Po úvodnom oboznámení a prevzatí techniky na predajni sa vyberieme s modelkami do exteriéru, odkiaľ si, veríme, prinesiete nielen nové skúsenosti, ale aj krásne fotografie. Workshopom vás budú sprevádzať Sony ambasádor Jan Tichý a školiteľ spoločnosti Sony David Kašpárek.

 

Workshop začína 17.5.2019 o 15:45 na predajni Prolaika, Palackého 12, Bratislava

Poplatok za workshop je 5€.

V prípade nákupu produktov Sony vám poplatok odrátame z ceny produktu.

 

 

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...