Lifestyle portréty s Miňom Debnárom a Peak Designom

Lifestyle portréty s Miňom Debnárom a Peak Designom

Workshopy  /  PRO.Laika

Cieľom tohto workshop je vám ukázať ako fotiť dobrý lifestyle portrét v meste. Prejdeme si výber skiel, budeme pracovať so slnkom a pomáhať si odrazovou doskou. Zameriame sa aj na produkty spojené s lifestylom, aby to pripomínalo komerčné fotenie pre nejakú značku.

Miňo Debnár je fotograf na voľnej nohe z Bratislavy. Aj keď fotografiu neštudoval, už v mladom veku ho lákalo vizuálne umenie. Po dlhoročných skúsenostiach s fotografovaním sa rozhodol špecializovať na portrétnu, lifestyle a komerčnú tvorbu.

 

https://minodebnar.com/

Kedy: 20.9.2023 (streda) 17:00 - 19:00
Kde: PRO.Laika Gallery Restaurant, Palackého 14, Bratislava

 

Registrácia

Workshopy aj besedy majú miesto stretnutia v Prolaika Gallery Restaurant na Palackého ulici číslo 14 v Bratislave. Vstup na workshop/besedu je spoplatnený jednotnou cenou 5 € a podmienený potvrdenou registráciou. Počet miest je obmedzený, preto neváhajte s včasnou registráciou. Na workshop/besedu si najprv zakúpte voucher cez eshop Prolaika.sk. Následne sa registrujte na vybraný workshop/besedu cez fotoma.sk a pri registrácií uveďte do poznámky číslo objednávky. O úspešnej registrácii vás budeme informovať mailom. 


Postup registrácie na wokrshop/besedu počas narodeninového týždňa:

  • zakúpte si voucher cez eshop Prolaika.sk
  • 1 Voucher = 1 vstup na workshop alebo besedu
  • v prípade potreby zvýšte požadované množstvo v košíku
  • zvoľte platbu kartou, potvrďte objednávku
  • na stránke fotoma.sk sa registrujte na zvolený workshop/besedu
  • v poznámke pri registrácii zadajte číslo Vašej objednávky
  • po spárovaní platby s registráciou Vám potvrdíme účasť emailom

 

Pri príležitosti našich 30. narodenín vás v dňoch 18.-23.9.2023 srdečne pozývame na týždeň trvajúcu oslavu! Zažite s nami skvelé workshopy, besedy, otestujte techniku a využite jedinečné akčné ponuky. Viac info o programe a registráciu nájdete na Narodeninový týždeň v Prolaike.

 

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...