• Spišské ráno...
    Dávid Ilkovič / 21.05.2026 08:10:51
    Ja viem, mne ako fotografovi to netreba vysvetľovať, rozumiem fyzike optiky objektívov, ale bežní ľudia nie, to len taký postreh, že kedysi sa riešilo, že to je photoshop a nereálne teraz už to je asi bežné :D
  • Spišské ráno...
    Dávid Ilkovič / 19.05.2026 07:38:36
    Keď som pred 10 rokmi zverejnil podobnú fotku, to bolo hejtu, že to je čistý photoshop, nereálne, Tatry nie sú tak blízko pri hrade a pod., som prekvapený, že toto už nikto nekomentuje :D
  • V objatí zimy
    Dávid Ilkovič / 26.01.2026 08:36:37
    Keby si mal viac takýchto v rovnakom štýle, normálne hodné Hasselblad masters... ;)
  • Cesta do stredozeme
    Dávid Ilkovič / 08.12.2025 07:43:22
    Ako cesta do Mórie. Ako z filmu
  • Keď Cinque Torri spí...
    Dávid Ilkovič / 07.11.2025 08:27:35
    Veľmi sa mi páči, netradičný pohľad na Cinque Torri, aké malé skaly v porovnaní s okolitými masívmi. A pritom sú tiež majestátne.
  • Jeseň pod ta3mi
    Dávid Ilkovič / 24.10.2025 10:24:58
    Pekné, pekné, čo je to za mláčku? :D
  • V temnom údoli
    Dávid Ilkovič / 08.09.2025 09:06:44
    Konečne niečo nové od teba....rok je teda dlhá doba, ale vidno, že to je ako bicyklovanie, to nezabudneš. Ale páči sa.
  • Mystéria
    Dávid Ilkovič / 21.08.2025 13:13:07
    Mimoriadne vydarená fotka, super ;)
  • Niekde vo vlnách Moravy
    Dávid Ilkovič / 14.04.2025 10:16:04
    Darmo, ty to vieš, pastva pre oči.
  • Mara
    Dávid Ilkovič / 05.03.2025 11:01:43
    Škoda toho tmavého spodku. Chýba mi tam trochu štruktúry. Predsa bola pekne popraskaná pôda. Ale nápad odfotiť s mesiacom a Venušou super.
  • Zaslúžený výhľad
    Dávid Ilkovič / 10.02.2025 09:24:52
    Tak ale ten výstup stál za to. Ja by som síce skončil na JISke :D už po prvých 100 schodoch :D:D už len vytlačiť a na stenu.
  • Posledne listy
    Dávid Ilkovič / 04.02.2025 11:29:07
    táto foto mi pripomenula jednu foto zo súťaže Hasselblad masters, zaujala a páči sa :)
  • NOC PRED ŠTEDRÝM DŇOM II
    Dávid Ilkovič / 03.02.2025 20:49:24
    Jooooj, ako ma vždy potešia takéto fotky od teba
  • Tre cime
    Dávid Ilkovič / 05.12.2024 11:32:28
    Ako myšlienka fajn, len by to chcelo sa s tým viac vyhrať. Teraz píšem za seba, ako by som to spravil ja, viac by som tú pravú a ľavú stranu rozdelil, minimálne farebne, teplejšie a chladnejšie tóny. A aj svetelne, svetlejšia časť a tmavšia časť. Nech je z toho viac cítiť ten prechod z pekného teplého západu slnka do chladnejšej noci. Teraz je ten rozdiel z tej fotky poznať len na základe oblohy, aj to až po rozkliknutí fotky na väčšiu. Skús sa s tým viac vyhrať.
  • V zajatí farieb
    Dávid Ilkovič / 27.11.2024 12:40:34
    Atmoška jak lusk, juj, jak by som tam teraz rád ocitol :D Páči sa mi.