Predstavujeme: Manfrotto Pro Light Cineloader

Predstavujeme: Manfrotto Pro Light Cineloader

Nové tašky pre profesionálnych videotvorcov v ponuke Pro.Laika.  /  Srnec Karol / 07.09.2023 / 08:00

Trojica nových tašiek Pro Light Cineloader je navrhnutá s ohľadom na pracovný postup profesionálnych kameramanov a filmových štábov, je prispôsobiteľná tak, aby spĺňala jedinečné požiadavky profesionálnych natáčaní.

 

 

 

Nový hybridný prístup k ochrane kombinuje mäkké a tvrdé materiály a vytvára tašku na vybavenie, ktorá je nielen flexibilná, ale aj robustná. Kompletné so zosilnenými bočnými stenami a tepelne tvarovaným ochranným vrchným vekom, ktoré umožňuje stohovanie.

Ochranný systém M-Guard™, testovaný v laboratóriu a teraz zahrnutý do všetkých nových produktov Manfrotto, umožňuje bezkonkurenčnú a bezkonkurenčnú ochranu vášho najcennejšieho vybavenia bez toho, aby vás v tomto procese vôbec zaťažoval.

 

Ochranný systém M-Guard™.

 

Séria Pro Light Cineloader je vyrobená z vodeodpudivej nylonovej/polyesterovej tkaniny RipStop so spevňujúcou priadzou, čím je dosiahnutá vyvážená ľahkosť, jedinečný vzhľad a vysoký výkon. Vďaka silným zipsom YKK, hypalonovým výstuhám sú tašky ultraľahké a zároveň dostatočne pevné, aby vydržali aj to najintenzívnejšie používanie.

 

Séria Pro Light Cineloader je vyrobená z vodeodpudivej nylonovej/polyesterovej tkaniny RipStop.

 

Vďaka veľkorysej hĺbke a dĺžke umožňujú vaky Cineloader, aby boli kamery uložené úplne namontované a pripravené, čím sa zvyšuje efektivita na scéne a pri zmenách miesta. Vďaka svojmu obdĺžnikovému tvaru a rozmerom ponúkajú tašky nekonečné množstvo kombinácií priestoru.

 

 

Vďaka svojmu obdĺžnikovému tvaru a rozmerom ponúkajú tašky nekonečné množstvo kombinácií priestoru.

 

V prednom organizéri je priestor na uloženie viacerých príslušenstva, ako sú káble a poznámkové bloky. Zadné vrecko je určené na prenášanie dokumentov, zatiaľ čo dve rozšíriteľné bočné vrecká vytvárajú ďalší priestor pre ďalšie vybavenie. Vonkajšie strany predného aj zadného vrecka majú tiež niekoľko pútok na pripnutie a zavesenie akýchkoľvek užitočných predmetov.

Prispôsobte si Cineloader tak, aby spĺňal požiadavky akejkoľvek profesionálnej úlohy, od plne pripravenej tašky na fotoaparát po tašku na dron, tašku na záznam zvuku alebo dokonca nákladnú tašku.

 

 

Kľúčové vlastnosti tašiek Manfrotto Pro Light Cineloader

  • Horné veko z tepelne tvarovanej EVA poskytuje nekonečnú ochranu
  • Priehradka na vrchnom veku s priehľadnými sieťovanými vreckami na zips
  • Ochranná technológia M-Guard s deliteľnými prepážkami
  • Modulárna a stohovateľná konštrukcia s rolovacím spojovacím systémom
  • Potiahnuté dno
  • K svojej všestrannosti prispieva aj to, že tašku je možné nosiť aj na vozíku

Manfrotto Pro Light Cineloader Small

Pre Light Cineloader Small je navrhnutý tak, aby sa do neho dokonale zmestila plne vybavená menšia kamera alebo bezzrkadlová zostava s príslušenstvom. Pre Light Cineloader Small je najľahší a najkompaktnejší z celého radu a je navrhnutý špeciálne pre rýchly pohyb pri plnení úloh. Ideálne pre videožurnalistov na cestách alebo pre jednotlivcov, ktorí milujú ľahké zostavy. Testované pre záťaž 10 kg, čo poskytuje množstvo možností, ako ho naplniť užitočným vybavením.

Hlavná priehradka pre kameru ponúka dostatok priestoru a možnosť usporiadať si vnútorný priestor podľa svojich predstáv pomocou 4 prepážok M-Guard, z ktorých hlavný sa pre väčšiu flexibilitu delí na polovicu. Vstavané elastické pútko na fotoaparát navyše zaisťuje dodatočnú stabilitu na cestách.

 

 

Manfrotto Pro Light Cineloader Small v ponuke obchodu Pro.Laika

 

Manfrotto Pro Light Cineloader Medium

Pre Light Cineloader Medium, ktorý je z hľadiska rozmerov a priestoru najpoužiteľnejší z celého radu, je ideálnou voľbou pre natáčacie štáby alebo kameramanov, ktorí potrebujú na natáčanie prenášať veľké množstvo vybavenia. Táto taška, testovaná na nosnosť 15 kg a je navrhnutá tak, aby sa do nej dokonale zmestila plne vybavená videokamera plus príslušenstvo.

Hlavná priehradka pre kameru ponúka dostatok priestoru a možnosť usporiadať si vnútorný priestor podľa svojich predstáv pomocou 4 prepážok M-Guard, z ktorých hlavný sa pre väčšiu flexibilitu delí na polovicu. Vstavané elastické pútko na fotoaparát navyše zaisťuje dodatočnú stabilitu na cestách.

 

Manfrotto Pro Light Cineloader Medium v ponuke obchodu Pro.Laika

 

Manfrotto Pro Light Cineloader Large

Testovaná na užitočné zaťaženie 25 kg, 4 veľké modulárne prepážky, sedem vreciek s vnútorným usporiadaním. Toto sú len niektoré z kľúčových funkcií dostupných s Pro Light Cineloader Large. Cineloader Large, vyvinutá na prenášanie celého videoštúdia v jednej taške, pojme EFP videokameru plus príslušenstvo, nástroje, audio a osvetľovacie zariadenie. Je to ideálna voľba pre video a ENG štáby, ktoré hľadajú profesionálne riešenie na prenášanie všetkého potrebného pre náročné úlohy.

Ako taška s najvyššou kapacitou, veľká verzia radu Cineloader umožňuje profesionálom využívať vnútorné a vonkajšie priehradky tašky v nekonečných konfiguráciách, vďaka čomu je taška ideálna nielen na prenášanie videokamery, ale aj nákladu, na prenášanie všetkého dôležitého. 

Manfrotto Pro Light Cineloader Big a aj menšie tašky zo série si môžete prezrieť a zakúpiť priamo v predajni Pro.Laika.

Predstavujeme: Manfrotto Pro Light Cineloader
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...