Zaznamenajte svoje dobrodružstvá s novým kompaktným superzoomom Canon PowerShot SX730 HS

Zaznamenajte svoje dobrodružstvá s novým kompaktným superzoomom Canon PowerShot SX730 HS

Novinky  /  Tlačová Správa / 06.04.2017 / 14:10

BRATISLAVA, 6. apríla 2017 – Spoločnosť Canon, líder v oblasti digitálneho spracovania obrazu, rozširuje modelovú sériu kompaktov na cesty PowerShot SX o nový tenký a výkonný fotoaparát so superzoomom – PowerShot SX730 HS. Najnovší model je skutočne vreckovým zariadením, ktoré v sebe spája schopnosti snímača CMOS s rozlíšením 20,3 megapixelov a výkon obrazového procesoru DIGIC 6 s možnosťou kontinuálneho snímania s rýchlosťou až 5,9 snímok za sekundu. Canon PowerShot SX730 HS tak umožňuje zachytiť skutočne akýkoľvek okamih, či už ide o spontánne pouličné umenie, návštevu rušného trhoviska alebo  západ slnka a okolitú krajinu.

Skvelý zoom a vysoká kvalita do vrecka

Canon PowerShot SX730 HS využíva širokouhlý objektív so 40-násobným optickým zoomom a vďaka technológii ZoomPlus umožňuje až 80-násobné priblíženie. Vďaka šírke tela iba 39,9 mm môže nový kompakt jednoducho vkĺznuť do postrannej priehradky batohu alebo do vrecka nohavíc, a je teda perfektným fotoaparátom na vytváranie snímok na cestách. Nechýba ani rýchle automatické zaostrovanie (pod 0,12 sekundy) a osemrežimový inteligentný stabilizátor obrazu s vylepšenou dynamickou stabilizáciou v piatich osách. Tieto technológie pre stabilizáciu obrazu zaisťujú, že výsledné fotografie a filmy vo Full HD rozlíšení zostanú perfektne zaostrené a neroztrasené – dokonca aj v prípade chvenia a otrasov spôsobených okolitými podmienkami alebo pohybom rukou.

Jednoduchá cesta ku kreativite

Canon PowerShot SX730 HS ponúka režim Creative Shot, vďaka ktorému môžu dať používatelia pri svojich výpravách jednoducho a rýchlo voľný priechod tvorivým zámerom. Ak je tento režim aktívny, vytvára fotoaparát automaticky ku každej snímke päť ďalších verzií s rôznymi filtrami a obrazovými efektami. Používatelia tak majú k dispozícii nové a nevšedné spôsoby, ako zachytiť objekt svojho autorského záujmu. Nechýba ani režim Short Clip Movie, ktorý dovoľuje zachytiť akciu v podobe štyroch alebo päťsekundových filmových klipoch vo Full HD rozlíšení a podporuje rôzne spôsoby prehrávania vrátane spomalenia alebo zrýchlenia záberu. Vďaka tomuto režimu je tak možné oživiť svoje príbehy ukladané napríklad na Instagram.

Súčasťou nového kompaktu je aj veľký výklopný LCD displej s uhlopriečkou 7,5 cm umožňujúci vytváranie snímok z veľmi náročných uhlov, čo uľahčuje tvorivý prístup ku kompozícii záberov. Nechýba ani funkcia pre pridanie časovej značky do snímky, vďaka čomu je možné jednoducho a presne zdokumentovať každý svoj krok na cestách po celom svete.

Zaznamenajte, zdieľajte a spomínajte

Používatelia môžu vďaka Wi-Fi konektivite nový PowerShot SX730 HS okamžite spárovať s inteligentným telefónom a zdieľať dôležité okamihy s priateľmi a rodinou – či už ide o zábery z ďalekej cudziny či snímky z víkendovej prechádzky blízko domova. Neustála prepojenie medzi novým kompaktom a inteligentným telefónom je možné zaistiť tiež pomocou technológie Bluetooth, ktorá dovoľuje snímky prezerať aj vtedy, keď je fotoaparát schovaný napríklad v taške. Bluetooth konektivita1 navyše ponúka bezdrôtové vzdialené fotografovanie, ktoré je ideálne na vytváranie skupinových selfie snímok – ich autori už nikdy nezabudnú na nových priateľov, ktorých stretli na svojich cestách. K dispozícii je aj aplikácia Camera Connect, ktorá umožňuje využiť GPS funkcie inteligentného telefónu a doplniť snímky lokalizačnými údajmi pre presné určenie polohy.

Kľúčové výhody fotoaparátu PowerShot SX730 HS:

  • Zoom pre akýkoľvek okamih

  • Možnosť cestovať naľahko

  • Ideálny pre zachytenie najúžasnejších okamihov – vo dne i v noci

  • Jednoduché vytváranie filmov vo Full HD rozlíšení

  • Tak jednoduchý alebo pokročilý nástroj, ako používatelia sami chcú

  • Bezproblémové pripojenie pre jednoduché zdieľanie

1 Technológia Bluetooth s nízkou spotrebou. Bluetooth a súvisiace logá sú registrované ochranné známky Bluetooth SIG, Inc. a spoločnosť Canon Inc. je oprávnená k ich odpovedajúcemu využitiu. Ostatné ochranné známky a obchodné názvy sú majetkom príslušných vlastníkov.

 

Zaznamenajte svoje dobrodružstvá s novým kompaktným superzoomom Canon PowerShot SX730 HS
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...