Vyhodnotenie súťaže „Fotografujeme mobilom“

Vyhodnotenie súťaže „Fotografujeme mobilom“

Kto vyhral hodnotné ceny značky HONOR?  /  FOTOma.sk / 27.06.2024 / 06:00

Neuveriteľných 1672 fotografii ste prihlásili do fotosúťaže „Fotografujeme mobilom“.  Ale len tri priniesli svojím autorom atraktívne ceny v podobe produktov značky HONOR.

Niektoré fotografie nespĺňali podmienky súťaže, boli nafotené "veľkým" fotoaparátom, či ste ich miesto do súťažnej galérie dali do komentov. I tak zostalo veľké množstvo fotografií, z ktorých sme do užšieho výberu vybrali dvadsať najlepších, môžete si ich pozrieť v galérii. Z nich tri víťazné vybrala odborná porota zložená z redakcie FOTOmy, zástupcov spoločnosti PRO.Laika a značky HONOR. Páčilo sa nám, že ste ukázali, aký potenciál majú mobily a že sú uplatniteľné v mnohých žánroch. Ale poďme k víťazom.

 

Autori fotogafii, ktoré postúpili do užšieho výberu:

Alena Vargová, Milivoje Jocic, Marcel Gašparík, Rozália Vaculíková, Michaela Saukuličová, Libor Trško, Antonín Blaha, Lukáš Podolský,  Peter Kolejak Barbora Uličná, Tomás Kusza (2), Jozef Macák, Patrik Korič, Eliška Slezáková, Andrea Baumagrtnerová, Miroslav Chrobačinský, Anton Ivanič, Patrik Špánik a Marián Krivuš

 

1. miesto: Marcel Gašparík - Uprostred hmly

Vyhráva HONOR Magic6 Pro

Prečítajte si recenziu špičkového fotomobilu HONOR Magic6 Pro.  Ak ste ho nevyhrali nezúfajte, možete si objednať HONOR Magic6 Pro na prolaika.sk.

2. miesto:  Jozef Macák - Osvietení minibudhovia

Vyhráva HONOR Magic6 Lite

 

3. miesto: Tamás Kusza - Osamelosť

Vyhráva HONOR Pad 9

 

Víťazom srdečne gratulujeme, ďakujeme všetkým, ktorí sa do súťaže zapojili a aj naším partnerom, obchodu PRO.Laika a značke HONOR.

Hlavný partner súťaže

 

 

Organizátor súťaže

 

 

Sledujte nás na našich sieťach

 

      

Vyhodnotenie súťaže „Fotografujeme mobilom“
5 5 with 1
 
počet hodnotení: 1

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...