Fotosúťaž: Fotografujeme mobilom

Fotosúťaž: Fotografujeme mobilom

Hrajte o dva telefóny a jeden tablet HONOR  /  FOTOma.sk / 15.04.2024 / 06:00

Zapojte sa do našej fotosúťaže a ukážte, že aj mobilom sa dajú robiť krásne fotografie! Hrajte o špičkové mobilné telefóny a tablet HONOR v hodnote viac ako 1700 €.

Chytré mobilné telefóny nahradili bežné kompaktné fotoaparáty. Vďaka výpočtovej fotografii a AI prekonávajú mobily hendikep malých snímačov a prekvapujú svojím obrazovým výstupom. V rukách fotografa je akékoľvek fotografické zariadenie kreatívnym nástrojom. Sme zvedaví, ako si poradíte s prednosťami ale i nedostatkami mobilov. Preto sme pre vás v spolupráci s obchodom PRO.Laika a značkou HONOR pripravili fotosúťaž. Máte možnosť ukázať, že aj mobil môže byť plnohodnotný fotoaparát.

Téma

Nechceme obmedzovať vašu kreativitu a tak vám dávame voľnú ruku. Môžete do súťaže prihlásiť fotografie ľubovoľného žánru. Podstatné je, aby vaša fotografia mala atmosféru, aby niečo vyžarovala a aby nás zaujala. Sme zvedaví na silné fotografie, ktoré majú výraz či myšlienku. Jedinou technickou podmienkou je, aby boli nafotené mobilným telefónom. Preto potrebujeme, aby ste u fotografii ponechali metadáta (EXIF), na základe ktorých, môžeme posúdiť či boli fotografie nasnímané telefónom. 

 

 

Podmienky súťaže

Súťaž je určená pre každého, kto má záujem a chuť prezentovať svoju fotografickú tvorbu. Podmienkou je registrácia na portáli fotoma.sk. Súťaž bude prebiehať od 15.4. do 15.6.2024.

 

  • Súťažné fotografie musia byť nahrané prostredníctvom portálu fotoma.sk v digitálnej forme. Fotografie zaslané inou formou neprijímame. Fotografie môžu byť upravené alebo retušované, ale nemali by byť upravené tak, že by nezodpovedali realite.
  • Každý súťažiaci môže zaslať maximálne päť fotografií. 
  • Zaslaním fotografie do súťaže súťažiaci udelí organizátorovi súťaže právo na použitie a verejné zverejnenie fotografie na webovej stránke súťaže, v súvislosti s propagáciou súťaže a prezentáciou víťazných prác.
  • Výsledky súťaže budú oznámené na webovej stránke súťaže. 
  • Súťaž je bezplatná a každý súťažiaci môže získať ocenenie bez ohľadu na skúsenosti s fotografiou.
  • Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu pravidiel súťaže a v prípade potreby bude informovať súťažiacich prostredníctvom webovej stránky súťaže.
  • Všeobecné podmienky a pravidlá súťaže stiahnete klinkutím tu.

 

Tip: Do súťaže prihlasujte fotografie vo formáte JPG, odporúčame rozmer dlhšej strany 2048 px, farebný profil sRGB. Ako pripraviť fotografie do súťaže sa dočítate v našom článku. Kvalitné fotografie majú väčšiu šancu na výhru. 

 

Správne nahraná fotografia do súťaže s metadátami (EXIF)

Vyhodnotenie a vyhlásenie výsledkov

 

Víťazné fotografie vyberie odborná porota zložená z redakcie FOTOmy,  zástupcovia spoločnosti PRO.Laika a zástupcovia značky HONOR.

Vyhodnotenie súťaže prebehne do 30.6.2024 a bude zverejnené na stránkach portálu www.fotoma.sk.

Víťazné fotografie budeme uverejňovať na naších sociálnych sieťach a tiež v našom newsletteri, vďaka čomu budú propagované medzi množstvom milovníkov fotografie.

 

Tešíme sa na vaše fotografie a želáme vám veľa šťastia v súťaži!

 

Ceny pre víťazov

Vieme, že ste súťaživí, ale aby sme vás ešte viac motivovali, čakajú pre výhercov súťaže skutočne zaujímavé a hodnotné ceny:

1. cena: HONOR Magic6 Pro

Prečítajte si recenziu špičkového fotomobilu HONOR Magic6 Pro.  A ak sa už neviete dočkať vyhodnotenia súťaže môžete si objednať HONOR Magic6 Pro na prolaika.sk.

2. cena: HONOR Magic6 Lite

 

3. cena: HONOR Pad 9

 

Hlavný partner súťaže

 

 

Organizátor súťaže

 

 

Sledujte nás na našich sieťach

 

      

Súťažné fotografie

Pridať fotografiu

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...