Ušetri s Nikonom až 400 €

Ušetri s Nikonom až 400 €

Novinky  /  Tlačová Správa / 31.05.2021 / 12:15

Páčilo by sa vám, užívať si leto s novým foťákom, doplniť vašu výbavu objektívov o ďalšie ohniská, či lepšiu svetelnosť, alebo len tak pozorovať diaľky s novým ďalekohľadom? Dobrá správa. Nikon opäť pre vás pripravil akciu Ušetri, v rámci ktorej získate pri kúpe okamžitú zľavu. Akciová ponuka je už v plnom prúde a potrvá až do 19. júla 2021. Na fotoaparátoch a objektívoch z mirrorless série Z a ďalekohľadoch Prostaff 3S ušetríte až do 400 € z pôvodnej ceny.

Vyberte si z ponuky to, čo vám najviac vyhovuje

Čo tak mirrorless Nikon? Prvá generácia modelu Nikon Z 7 je stále v predaji. Je obľúbeným modelom najmä pre tých, ktorí potrebujú vysoké rozlíšenie výsledných fotografií. Novšir modely Z 7IIZ 6II priniesli niekoľko vylepšení ako druhý slot pre SD karty, plnohodnotný vertikálny grip, zrýchlenie AF a osstatných procesov a video 4K 60p v 8 bit. Telá týchto fotoaparátov momentálne kúpite so zľavou 200 € v kombinácii s vybranými objektívmi až 400 €.

Z 5 je príjemný full-frame fotoaparát, ekonomickejšia verzia Z 6, ktorá nájde využitie v rukách krajinárov, blogerov, fotografov scenérií, zátiší, jedla a bude dobrým spoločníkom na cesty a výlety. Telo fotoaparátu kúpite teraz za 1 269 €.  A za 799 € je v ponuke aj  APSC mirrorless Z 50.  Je to malý šikovný spoločník na každý deň, na výlety aj dovolenky ho jednoducho pribalíte aj do väčšieho vrecka či malého batohu.  Je kompaktný a ľahký, ideálny ak chcete chodiť naľahko.

Fotoaparát, objektív alebo celá sada

Akciová ponuka zahŕňa aj sady, rôzne kombinácie týchto fotoaparátov s NIKKOR Z objektívmi, prípadne FTZ adaptérom, aby ste mohli naďalej plnohodnotne využívať svoje objektívy s bajonetom F. Pri kúpe sady fotoaparátu s objektívom ušetríte až do 400 €, objektívu samostatne do 200 €.

Setový objektív NIKKOR Z 24-70 mm f/4 S je kvalitným štandardom, ktorý so Zetkami vytvorí na váhu a veľkosť príjemné kombo so solídnym výstupom. Taký istý rozsah s vyššou svetelnosťou ponúka NIKKOR Z 24-70 mm f/2,8 S z vyššej triedy objektívov s lepšími optickými vlastnosťami Superior.  Ak hľadáte štandardný svetelný zoom na rýchlu reportáž, svadbu, šport, reklamu alebo čokoľvek s vysokými nárokmi, už ste našli. Na akciu, dokument či reportáž je skvelou voľbou širšie ohnisko, ktoré ponúka zoom NIKKOR Z 14-30 mm f/4 S. Na výber je aj z trojice pevných objektívov. NIKKOR Z 35 mm f/1,8 S je opticky nekompromisný, ukážkovo ostrý, rýchly a presný. NIKKOR Z 50 mm f/1,8 S má štandardný ohnisko podobné uhlu záberu ľudského zraku a jeho pohľad je nám prirodzený. Kompaktnosťou sa síce nedá porovnať so „zrkadlovkovými“ päťdesiatkami, ale jej výstup je porovnateľný aj s najťažšou a najdrahšou konkurenciou. No a ak hľadáte dokonalý portrétny objektív, určite pri výbere nezabudnite zvážiť NIKKOR Z 85 mm f/1,8 S.

Ušetríte aj pri nákupe Z 50 so setovými objektívmi, a ak sa vám budú pozdávať oba k dispozícii je aj kombinácia s obomi. Aj keď ide o objektívy nižšej triedy, ich použitie ponúka veľmi dobrý výsledok. Nikon Z 50 s NIKKOR Z DX 50-250 mm f/4,5-6,3 VR vám krásne priblíži scénu napríklad aj pri športe a s NIKKOR Z DX 16-50 mm f/3,5-6,3 VR  zvládnete hoci aj blízke zábery produktov.

To nie je všetko, ďalšie produkty zahrnuté do akciovej ponuky nájdete na letáku.


Akciová ponuka UŠETRI až 400 € platí od 14. mája do 19. júla 2021.
 

 

Akciové produkty Nikon kúpite v obchode PROLAIKA tu:

Ušetri s Nikonom 

 

 

Ušetri s Nikonom až 400 €
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...