Súťaž CREATE MORE! 3. vyhodnotenie

Súťaž CREATE MORE! 3. vyhodnotenie

Novinky  /  FOTOma.sk / 25.11.2015 / 09:00

 

Milí priatelia fotografie,

fotoportál FOTOma (fotografický magazín) a spoločnosť Wacom pre vás pripravili fotografickú súťaž o najkreatívnejšiu fotografiu mesiaca v našej galérii na FOTOma a to až počas troch mesiacov! Téma fotografickej súťaže je: CREATE MORE. Je to heslo kampane spoločnosti Wacom, ktorá promuje najvýkonnejšie tablety radu Intuos Pro a Cintiq. Ako účastníci súťaže aplikujú heslo "TVORTE VIAC" do svojich fotografií nechávame na ich kreativitu. Určite oceníme originálny nápad, ale aj technické či kompozičné riešenie.

Stratiť nemáte čo, získať môžete veľa.

Počas troch mesiacov porota zložená z členov redakcie Fotoma a zástupcov spoločnosti Wacom vyberie každý mesiac jednu najkreatívnejšiu fotografiu z našej galérie, ktorej autora odmeníme špičkovým tabletom Wacom Intuos Pro S, s ktorým môžete ešte kreatívnejšie upravovať vaše fotografie.

Wacom je ikonou v segmente grafických tabletov a to nielen bezkonkurenčnými špecifikáciami svojich tabletov v zmysle rozlíšenia, úrovní prítlaku..., ale aj ovládaním a softvérovým vybavením.

Pomocou tabletov Wacom môžete oveľa jednoduchšie upravovať fotografie vo svojich obľúbených grafických programoch. Selektívne úpravy, výbery, aplikáciu štetcov vykonávate prirodzene, podobne ako kreslíte perom, ceruzkou alebo štetcom. Viac o grafických tabletoch sa dozviete tu.

 

Pre nahratie fotografie do galérie musíte byť zaregistrovanáí a prihlásení.
Výherné fotografie budú zverejnené na webe www.fotoma.sk podľa tohto harmonogramu:
15. septembra 2015 za mesiac júl - august
15. októbra za mesiac September
15. novembra za mesiac Október 2015

Výhercovia budú kontaktovaní organizátorom na mailovú adresu, pomocou ktorej sa registrovali na portáli a tiež súkromnou správou v ich profile.

Podrobné súťažné podmienky

 

Vyhodnotenie 3. kola súťaže CREATE MORE!

 

Vyhodnotili sme tretí mesiac súťaže so spoločnosťou Wacom o najkreatívnejšiu fotografiu v galérii FOTOma. Za mesiac október ste nahrali do našej galérie veľký počet kreatívnych fotografií, ktoré ašpirovali na titul najkreatívnejšia.

Na začiatok sme vybrali 39 fotografií, z ktorých sa postupným vylučovaním dostali do finále 14, ktoré o prvé miesto zviedli súboj. Nakoniec sme dospeli v redakcii ku konsenzu a vybrali sme autora, ktorý mal vo výbere hneď dve kreatívne fotografie. Je ním ŠTEFAN CSONTOS s vtipnými fotografiami ELEGÁN a PRODUKT.

Štefan Csontos / Elegán

Štefan Csontos / Produkt

Najintenzívnejšie s ním o výhru opäť zabojovala Grétka Zubová s fotografiami WAKING UP FROM REALITY a HOPING.

Gréta Zubová / Waking up from Reality

Ale myslíme si, že všetky fotografie, ktoré nás zaujali, majú niečo do seba. Majú iskru kreativity a nápadu či už použitím špeciálnych objektívov, použitím netradičných časov závierky alebo zaujímavou montážou.

Víťazovi gratulujeme, ale ďakujeme aj vám ostatným, ktorí ste do galérie nahrali inšpiratívne fotografie a obohatili ste tak nás všetkých.

Redakcia FOTOma

Súťaž je týmto tretím kolom ukončená. 


Nesmúťte, stále nám beží ďalšia súťaž o ceny v hodnote 2000€!

Súťaž CREATE MORE! 3. vyhodnotenie
5 5 with 1
 
počet hodnotení: 1

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...