Spúšťame Prolaika Podcast

Spúšťame Prolaika Podcast

Príbehy, zážitky, inšpirácia  /  FOTOma.sk / 26.01.2023 / 18:30

Predstavujeme Prolaika Podcast, v ktorom vám každý mesiac prinesieme rozhovor so zaujímavými hosťami. Rozprávať sa budeme o ich tvorbe, projektoch, zážitkoch a samozrejme aj o technike akú používajú. Počúvať nás môžete na Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, alebo nás môžete počúvať aj vidieť na našom YouTube kanáli.

Prvý diel odštartoval Radoslav Černický

Radoslav je krajinársky fotograf a v prvom dieli nášho nového podcastu nám porozprával ako a kedy začal fotiť. Prezradil nám čo by pri tvorbe poradil samému sebe, keby sa stretol pred 10 rokmi. Nazrieme aj do jeho fotobatohu, aby sme zistili, akú techniku a prečo ju používa. Pohodlne sa usaďte. Veríme, že načerpáte z nášho podcastu inšpiráciu. Ak vás Radoslavova tvorba zaujala, odporúčame preskúmať aj jeho fotogalériu na našom webe: https://www.fotoma.sk/profil/1460/radoslav-cernicky/fotografie/

 

Vytvárame komunitu

Portál fotoma.sk je v súčastnosti nabitý novinkami, recenziami a hlavne fotkami našich členov komunity fotografov a tvorcov. V dobách, kedy nám algoritmi podsúvajú reklamy a obsah, ktorý často krát možno ani nechceme sledovať, nám príde tento typ živého obsahu vzácny. Na sociálnych sieťach denne zverejňujeme #fotodna, ktoré vytvárajú naši členovia. Do našich podcastov si budeme volať členov komunity a budem s nimi prinášať zaujímavé rozhovory o ich tvorbe, procesoch, vyzrievaní, ale aj o ich živote. 

 

 

 

Novú sériu podcastov moderuje Ivan Malárik

Ivan je video tvorca a fotograf,  ktorý je súčasťou tímu Prolaika už viac ako 10 rokov.  "Víziou projektu Prolaika Podcast je spoznať aktívnych členov portálu fotoma.sk, získať inšpiráciu a budovať komunitu". Ivan nám predstaví zaujímavých hostí, s ktorými bude diskutovať na rôzne témy blízke fotografii, sprostredkuje nám ich skúsensti a bonusom budú aj tipy a triky respondentov.

 

 

V prípade záujmu o techniku viete kde hľadat: https://www.prolaika.sk/ 

Vypočujte si podcast:​

 

Prolaika Podcast nájdete na týchto kanáloch:

Anchor: https://anchor.fm/prolaika

Spotify: https://open.spotify.com/show/0libjyo8s1GUBzxG3hNlaI
Apple Podcasts: https://podcasts.apple.com/us/podcast/prolaika-podcast/id1668176731

Google Podcasts: pripravujeme, dostupné už čoskoro

 

 

Spúšťame Prolaika Podcast
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...