Spoločnosť Nikon predstavuje ďalekohľady Sportstar Zoom 8 – 24×25 a Aculon T02

Spoločnosť Nikon predstavuje ďalekohľady Sportstar Zoom 8 – 24×25 a Aculon T02

Novinky  /  PRO.Laika / 04.03.2020 / 11:25

Amsterdam, Holandsko, 4. marca 2020: Spoločnosť Nikon predstavuje nové ďalekohľady Sportstar Zoom 8 – 24×25 a Aculon T02

 

Nikon Sportstar Zoom 8-24x25

Ďalekohľad Sportstar Zoom 8 – 24×25 v ľahko prenosnom a kompaktnom tele je vybavený páčkou priblíženia na hornej strane tela na plynulé nastavenie priblíženia v rozsahu 8 – 24×. Zaostrovací krúžok možno intuitívne ovládať aj počas pozorovania. Všetky šošovky a hranoly majú viacvrstvovú úpravu pre jasnejší obraz. Vychutnajte si výhľad ako z prvého radu. K dispozícii v tmavomodrej, bielej a čiernej farbe.

Rýchle a plynulé priblíženie

Vďaka rozsahu priblíženia 8 – 24× uvidíte presne to, čo chcete. Páčka priblíženia je ľahko dostupná na vrchu ďalekohľadu, takže môžete aj pri približovaní sledovať hru. Plynulé priblíženie a oddialenie je jednoduché v celom rozsahu od 8× do 24×. Vďaka plynulému priblíženiu môžete ľahko nájsť a sledovať svoj objekt s pocitom, že ste priamo na ihrisku alebo na pódiu. Mechanické priblíženie nevyžaduje batérie, vďaka čomu je ďalekohľad neustále pripravený na okamžité použitie.

 

Vstúpte do deja

Jasne sledujte akciu na športovom podujatí alebo hudobnom festivale a nenechajte si už nikdy ujsť váš obľúbený tím alebo umelca v akcii. Všetky šošovky a hranoly majú viacvrstvovú úpravu na dosiahutie jasnejšieho obrazu. V kombinácii s možnosťou priblíženia to znamená, že nech sedíte kdekoľvek, budete sa cítiť ako v prednom rade. Otočné a posuvné gumené očnice udržiavajú správnu vzdialenosť očí a zvyšujú pohodlie pri sledovaní.

 

Pohodlné prenášanie

Vďaka šošovkám s priemerom 25 mm a hmotnosti iba 305 g má tento uhladený ďalekohľad kompaktné telo, je ľahký a pohodlne sa drží. Noste ho a používajte s ľahkosťou – aj počas dlhých dní na športových podujatiach, predstaveniach či koncertoch. Telo má nízku hmotnosť iba 305 g. Tento model je tak ideálnym spoločníkom pri športových podujatiach, pozorovaní prírody alebo pri iných outdoorových aktivitách.

Hlavné vlastnosti:

  • Kompaktný a ľahký
  • Unikátna páčka na plynulé priblíženie v rozsahu 8 – 24×
  • Otočné posuvné gumené očnice pre optimálnu pozorovaciu vzdialenosť očí
  • Všetky šošovky a hranoly majú viacvrstvovú povrchovú úpravu na dosiahnutie jasnejšieho obrazu
  • Navrhnuté na pohodlné nosenie a jednoduchú manipuláciu

 

Ďalekohľady Sportstar Zoom nájdete v obchode PRO.Laika a sú  v troch rôznych farbách: tmavo modrá, biela a čierna.

 

 

 

NOVÉ ĎALEKOHĽADY ACULON T02: VIĎTE VIAC A CESTUJTE ŠTÝLOVO

Amsterdam, Holandsko, 4. marca 2020: Nikon predstavuje svoje ľahké a kompaktné ďalekohľady ACULON T02, ktoré otvárajú nový svet detailov pre cestovateľov, návštevníkov koncertov a športových fanúšikov.

 

Nikon ACULON T02  8x21, 10x21

S hmotnosťou iba 195 g je tento ďalekohľad takmer taký malý ako smartfón a môžete si ho bez námahy vziať len tak na prechádzku, ako aj na výlet. Prinesie vám viac zábavy na hudobných festivaloch, športových a kultúrnych podujatiach. Poskytne vám výhľad ako z prvého radu bez ohľadu na to, kde sedíte.

 

Overená optika od spoločnosti Nikon a šošovky s viacvrstvovou povrchovou úpravou poskytujú jasný a čistý obraz. Zaostrovanie je jednoduché vďaka ľahko prístupnému zaostrovaciemu krúžku. Otočné posuvné očnice udržiavajú ideálnu pozíciu oka pre komfortné sledovanie, a to aj pri nosení okuliarov.

Ľahký, kompaktný a štýlový

Ďalekohľad ACULON T02 môže byť vaším stálym spoločníkom pri akomkoľvek dobrodružstve. Či už ste na vašej životnej ceste alebo ste si len vyšli večer von, určite chcete ísť naľahko. Tento ďalekohľad váži iba 195 g, takže ho môžete stále nosiť so sebou. Už viac nezmeškáte žiadnu športovú akciu či šou. Nech ste kdekoľvek, môžete si užívať výhľad ako z prvého radu.

 

Jasný a čistý obraz

Uvidíte viac z toho, na čom záleží, a ešte ostrejšie. Ďalekohľad ACULON T02 má šošovky s viacvrstvovou povrchovou úpravou, ktoré zvyšujú priepustnosť svetla, a vďaka tomu poskytujú ostrý a jasný obraz. Tento kompaktný ďalekohľad využíva overené technológie od spoločnosti Nikon, takže si budete môcť vychutnať zo sveta oveľa viac, než ste si predstavovali.

 

Pohodlné a jednoduché používanie

Keď prežívate vzácne okamihy, nechcete si nechať nič ujsť. Tento ďalekohľad umožňuje rýchlo zmeniť pohľad vďaka zaostrovaciemu krúžku, ktorý sa ľahko ovláda. Nechajte sa uniesť umeleckým výkonom, akciou či výhľadom a bez námahy zaostrite na detaily, na ktorých vám záleží. Na niekoľkohodinové sledovanie koncertov alebo športových podujatí potrebujete pohodlie. Otočné a posuvné očnice umožňujú ľahko nájsť ideálnu pozorovaciu vzdialenosť – či už sledujete voľným okom alebo nosíte okuliare. Očnice môžete rýchlo nastaviť podľa potreby a potom si užiť šou. 

Hlavné vlastnosti:

  • Kompaktný ľahký a jednoducho prenosný, váži iba 195 g.
  • Šošovky s viacvrstvovou povrchovou úpravou pre jasný obraz.
  • Väčší zaostrovací krúžok na plynulé ovládanie.
  • Otočné posuvné gumené očnice na optimálnu pozorovaciu vzdialenosť očí.
  • Tenký a štýlový dizajn s jedným kĺbom.

 

Ďalekohľady ACULON T02 nájdete v obchode PRO.Laika  Sú k dispozícii v štyroch moderných a štýlových farbách: červenej, modrej, bielej (8×21) a čiernej (10×21). 

 

 

Spoločnosť Nikon predstavuje ďalekohľady Sportstar Zoom 8 – 24×25 a Aculon T02
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...