Prolaika Podcast #3: Jozef Sádecký, krajinársky fotograf

Prolaika Podcast #3: Jozef Sádecký, krajinársky fotograf

Novinky  /  FOTOma.sk / 29.03.2023 / 13:40

Krajinársky fotograf Jozef Sádecký nám v treťom dieli Prolaika Podcastu porozprával o jeho foto začiatkoch, prezradil nám pár tipov na foto expedíciu a pozreli sme sa aj na techniku, ktorú aktívne používa. Jozef má vo svojom portfóliu aj kvalitnú svadobnú tvorbu a v závere nám prezradil čo by pri tvorbe poradil samému sebe, keby sa stretol pred rokmi.

 

Počúvať nás môžete na SpotifyApple Podcasts, alebo nás môžete počúvať aj vidieť na našom YouTube kanáli.

Krajinárska a svadobná fotografia

Jozef už dlhé roky prídáva do našej galérie dych berúce snímky zachytené jeho technikou. Okrem krajinárskej fotografii sa venuje aj svadobnej. O jeho vysnívaných foto destináciach a foto tipoch sa dozviete v novom podcaste. Pohodlne sa usaďte. Veríme, že z nového podcastu načerpáte nové informácie. 

Ak vás Jozefova tvorba zaujala, odporúčame preskúmať aj jeho fotogalériu na našom webe: https://www.fotoma.sk/profil/72/jozef-sadecky/fotografie/

Vytvárame komunitu

Portál fotoma.sk je v súčastnosti nabitý novinkami, recenziami a hlavne fotkami našich členov komunity fotografov a tvorcov. V dobách, kedy nám algoritmi podsúvajú reklamy a obsah, ktorý často krát možno ani nechceme sledovať, nám príde tento typ živého obsahu vzácny. Na sociálnych sieťach denne zverejňujeme #fotodna, ktoré vytvárajú naši členovia. Do našich podcastov si budeme volať členov komunity a budem s nimi prinášať zaujímavé rozhovory o ich tvorbe, procesoch, vyzrievaní, ale aj o ich živote. 

 

 

Novú sériu podcastov moderuje Ivan Malárik

Ivan je video tvorca a fotograf,  ktorý je súčasťou tímu Prolaika už viac ako 10 rokov.  "Víziou projektu Prolaika Podcast je spoznať aktívnych členov portálu fotoma.sk, získať inšpiráciu a budovať komunitu". Ivan nám predstaví zaujímavých hostí, s ktorými bude diskutovať na rôzne témy blízke fotografii, sprostredkuje nám ich skúsensti a bonusom budú aj tipy a triky respondentov.

 

 

V prípade záujmu o techniku viete kde hľadat: https://www.prolaika.sk/ 

Vypočujte si podcast:​

 

Prolaika Podcast nájdete na týchto kanáloch:

Anchor: https://anchor.fm/prolaika

Spotify: https://open.spotify.com/show/0libjyo8s1GUBzxG3hNlaI
Apple Podcasts: https://podcasts.apple.com/us/podcast/prolaika-podcast/id1668176731

Prolaika Podcast #3: Jozef Sádecký, krajinársky fotograf
5 5 with 1
 
počet hodnotení: 1

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...