Prolaika Podcast: #16 Patrik Paulínyi, dokumentarista a cestovateľ

Prolaika Podcast: #16 Patrik Paulínyi, dokumentarista a cestovateľ

Novinky  /  Ivan Malárik / 26.06.2024 / 10:40

"Tam, kde iný nechodia"

Pozývame vás vypočuť si nový diel Prolaika Podcastu, kde nazrieme do fascinujúceho sveta dobrodružného cestovania a dokumentárnej tvorby s Patrikom Paulínyim. Jeho tvorba začala s láskou k športu a prírode, ktoré ho inšpirovali k fotografovaniu a neskôr k tvorbe silných dokumentárnych filmov.

V roku 2013 získal Patrik cenu pre začínajúceho filmára na festivale Hory a mesto v Bratislave za film "Nad nami". Jeho ďalší film "Just go" obletel svet a bol spomínaný aj  v National Geographic. Patrik cestuje po zahraničí, zdieľa svoje dojmy na Instagrame a YouTube a venuje sa aj ochrane slovenskej prírody. Jeho vášeň sa odráža aj v prírodopisnej dokumentárnej sérii o slovenských národných parkoch pre Slovenskú televíziu.

V podcaste sa dozviete viac o Patrikovom začiatku v dokumentárnej tvorbe, jeho nezabudnuteľných dobrodružstvách a poslednom výlete na Arktídu. 

Nový podcast môžete počúvať na Spotify, Apple Podcasts, alebo nás môžete počúvať aj vidieť na našom YouTube kanáli.
 
Ak vás Patriková tvorba zaujala neváhajte navštíviť aj jeho web: http://patrikpaulinyi.com, prípadne Instagram/YouTube kanál.
 

V prípade záujmu o techniku viete kde hľadať: https://www.prolaika.sk/

Vytvárame komunitu

Portál fotoma.sk je v súčastnosti nabitý novinkami, recenziami a hlavne fotkami našich členov komunity fotografov a tvorcov. V dobách, kedy nám algoritmi podsúvajú reklamy a obsah, ktorý často krát možno ani nechceme sledovať, nám príde tento typ živého obsahu vzácny. Na sociálnych sieťach denne zverejňujeme #fotodna, ktoré vytvárajú naši členovia. Do našich podcastov si budeme volať členov komunity a budem s nimi prinášať zaujímavé rozhovory o ich tvorbe, procesoch, vyzrievaní, ale aj o ich živote. 

 

Novú sériu podcastov moderuje Ivan Malárik

 

Ivan je video tvorca a fotograf,  ktorý je súčasťou tímu Prolaika už viac ako 10 rokov.  "Víziou projektu Prolaika Podcast je spoznať aktívnych členov portálu fotoma.sk, získať inšpiráciu a budovať komunitu". Ivan nám predstaví zaujímavých hostí, s ktorými bude diskutovať na rôzne témy blízke fotografii, sprostredkuje nám ich skúsensti a bonusom budú aj tipy a triky respondentov.

 

V prípade záujmu o techniku viete kde hľadat: https://www.prolaika.sk/ 

Vypočujte si podcast:​ 

Prolaika Podcast nájdete na týchto kanáloch:

Anchor: https://anchor.fm/prolaika

Spotify: https://open.spotify.com/show/0libjyo8s1GUBzxG3hNlaI
Apple Podcasts: https://podcasts.apple.com/us/podcast/prolaika-podcast/id1668176731

Prolaika Podcast: #16 Patrik Paulínyi, dokumentarista a cestovateľ
5 5 with 1
 
počet hodnotení: 1

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...