Prolaika Podcast: #15 Martin Žilka, fotograf

Prolaika Podcast: #15 Martin Žilka, fotograf

Novinky  /  Ivan Malárik / 29.05.2024 / 11:10

"Nebáť sa, hrať sa, objavovať, objavovať seba"

V tejto epizóde nášho Prolaika Podcastu privítame výnimočného hosťa Martina Žilku – talentovaného fotografa, ktorý sa podelil o svoj inšpiratívny príbeh. Tento diel vás vtiahne do sveta profesionálnej fotografie, kde intuícia, vášeň a odhodlanie hrajú hlavnú rolu. Náš hosť sa zameriava hlavne na športovú a reklamnú fotografiu, ale jeho srdce bije aj pre cestovanie, ktoré ho neustále inšpiruje a obohacuje.

V 15. epizóde sa dozviete, ako sa Martin dostal k fotografii, čo ho motivovalo nasledovať svoje sny a túžby, a ako sa neustále vzdeláva a zdokonaľuje v tom, čo ho baví najviac. Jeho príbeh je príkladom toho, ako môže odhodlanie a vášeň prekonávať prekážky a otvárať nové možnosti. Pridajte sa k nám na fascinujúcej ceste plnej dobrodružstva, kreativity a inšpirácie, ktorá vás určite namotivuje ísť za svojimi snami.

Nový podcast môžete počúvať na Spotify, Apple Podcasts, alebo nás môžete počúvať aj vidieť na našom YouTube kanáli.
 

V prípade záujmu o techniku viete kde hľadať: https://www.prolaika.sk/

Vytvárame komunitu

Portál fotoma.sk je v súčastnosti nabitý novinkami, recenziami a hlavne fotkami našich členov komunity fotografov a tvorcov. V dobách, kedy nám algoritmi podsúvajú reklamy a obsah, ktorý často krát možno ani nechceme sledovať, nám príde tento typ živého obsahu vzácny. Na sociálnych sieťach denne zverejňujeme #fotodna, ktoré vytvárajú naši členovia. Do našich podcastov si budeme volať členov komunity a budem s nimi prinášať zaujímavé rozhovory o ich tvorbe, procesoch, vyzrievaní, ale aj o ich živote. 

 

Novú sériu podcastov moderuje Ivan Malárik

 

Ivan je video tvorca a fotograf,  ktorý je súčasťou tímu Prolaika už viac ako 10 rokov.  "Víziou projektu Prolaika Podcast je spoznať aktívnych členov portálu fotoma.sk, získať inšpiráciu a budovať komunitu". Ivan nám predstaví zaujímavých hostí, s ktorými bude diskutovať na rôzne témy blízke fotografii, sprostredkuje nám ich skúsensti a bonusom budú aj tipy a triky respondentov.

 

V prípade záujmu o techniku viete kde hľadat: https://www.prolaika.sk/ 

Vypočujte si podcast:​ 

Prolaika Podcast nájdete na týchto kanáloch:

Anchor: https://anchor.fm/prolaika

Spotify: https://open.spotify.com/show/0libjyo8s1GUBzxG3hNlaI
Apple Podcasts: https://podcasts.apple.com/us/podcast/prolaika-podcast/id1668176731

Prolaika Podcast: #15 Martin Žilka, fotograf
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...