Premeňte svoj fotoaparát Canon na špičkovú webkameru

Premeňte svoj fotoaparát Canon na špičkovú webkameru

Novinky  /  Tlačová Správa / 21.09.2020 / 11:30

BRATISLAVA,17. septembra 2020 –Spoločnosť Canon Europe ponúka zdarma na stiahnutie softvér EOS Webcam Utility, ktorý umožňuje používateľom pripojiť kompatibilnú zrkadlovku Canon alebo kompaktný fotoaparát PowerShot cez USB k počítaču alebo Mac ako webkameru. Aplikácia EOS Web Utility umožňuje bez ďalšieho vybavenia nahradiť bežnú webkameru fotoaparátom Canon a dosiahnuť tak výrazne vyššiu kvalitu obrazu počas virtuálnych mítingoch a videokonferenciách.

 

Prostredníctvom EOS Webcam Utility spoločnosť Canon vychádza v ústrety prudkému nárastu dopytu po webkamerách v čase mimoriadnych opatrení, keď firmy hľadajú nové možnosti, ako svojim zamestnancom skvalitniť videokomunikáciu na diaľku. Teraz vám postačí USB pripojenie a kompatibilný fotoaparát Canon. Jednoducho ovládateľný softvér je možné stiahnuť z internetových stránok spoločnosti Canon bezplatnea následne jednoducho nastaviť pre používanie s ľubovoľnou videokonferenčnou aplikáciou. Softvér v súčasnosti funguje v operačnom systéme Windows, pripravuje sa aj verzia pre MacOS.

Softvér používateľom umožňuje využiť tradične špičkovú optickú a technickú kvalitu produktov spoločnosti Canon na skvalitneniu obrazu pri dôležitých videokonferenciách aj v tých najnáročnejších prostrediach. Vďaka špičkovej technológii snímania fotoaparátov Canon EOS a PowerShotpoužívatelia zaznamenajú okamžité zlepšenie obrazu, a to vďaka možnosti voľby kompozície a ohniska, pri nízkej hladine osvetlenia, farebnosti a hĺbky ostrosti oproti tradičným webkamerám.

 

„Zákazníkom na celom svete chceme neustále poskytovať najlepšie a najmodernejšie technické riešenia v podobe fotoaparátov, objektívov, príslušenstva a softvéru. V tejto bezprecedentnej situácii využívame možnosti technológie EOS, aby sme ľuďom ponúkli spoľahlivé riešenie, ktoré im uľahčí komunikáciu a spoluprácu,“hovorí IsseiMorimoto, viceprezident pre produktový manažment spoločnosti Canon Europe.

 

Hlavné funkcie a vlastnosti softvéru EOS Webcam Utility:

  • Bezplatný softvér
  • Plná kompatibilita a podpora v systéme Windows (podpora pre systém MacOS sa pripravuje)
  • Zlepšuje kvalitu obrazu pri virtuálnych mítingoch
  • Voľba kompozície nezávislá na polohe počítača
  • Kvalitnejší obraz pri nízkej hladine osvetlenia, lepšie farebné podanie a hĺbka ostrosti

 

Ďalšie informácie o softvéri EOS Web Utility nájdete na stránkach:

www.canon-europe.com/cameras/eos-webcam-utility/

Premeňte svoj fotoaparát Canon na špičkovú webkameru
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...