Panasonic deň v PRO.Laika

Panasonic deň v PRO.Laika

Novinky  /  PRO.Laika / 30.11.2016 / 11:40

Milí priaznivci fotografie, v spolupráci so spoločnosťou Panasonic sme pre vás pripravili predvádzaciu akciu zameranú na nové fotoaparáty a objektívy. Panasonic deň sa uskutoční 5.12.2016 od 11:00 do 15:00 na predajni PRO.Laika (Palackého 12, Bratislava). Počas dňa bude k dispozícii špecialista a školitel spoločnosti Panasonic Radek Procházka, ktorý vám rád poradí s výberom vhodného modelu a zodpovie otázky týkajúce sa fototechniky Panasonic. 

Pre tých, ktorí zvažujú kúpu fotoaparátu alebo objektívu Panasonic, sme pripravili praktické workshopy na vyskúšanie fototechniky. Špeciálne funkcie nových modelov Panasonic si budete môcť vyskúšať v praxi. Ide o Panasonic 4K PreBurst, 4K Post Focus a 4K Focus Stacking a ďalšie zaujímavé funkcie. 
K dispozícii bude dostatok fotoaparátov a objektívov Lumix G pre každého účastníka.

4K PreBurst umožňuje zachytávať akciu pomocou ukladania 30 obrázkov/s jednu sekundu pred stlačením spúšte. Zvyšné dve funkcie umožňujú neskorší výber zaostrenej oblasti na fotografii alebo vytvoriť fotografiu s väčšou hĺbkou ostrosti automatickým spojením viacerých fotografií. Je to perfektná metóda napríklad na vytváranie produktových fotografií.

Pre obmedzenú kapacitu je nutné prihlásiť sa na adrese martin.farkas@prolaika.sk. V prihláške uveďte termín o ktorý máte záujem.
Vašu účasť vám spätne potvrdíme.

 

Panasonic deň v PRO.Laika
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...