Fujifilm predstavuje nový fotoparát X-E4

Fujifilm predstavuje nový fotoparát X-E4

Novinky  /  Tlačová Správa / 28.01.2021 / 10:35

Spoločnosť FUJIFILM Corporation (prezident: Kenji Sukeno) s potešením predstavuje novú bezzrkadlovku FUJIFILM X-E4 (X-E4), tento najnovší prírastok do série X, prináša to najlepšie, čo produkty radu X ponúkajú, a spája ich do jediného fotoaparátu, ktorý je dokonalým nástrojom na rozprávanie príbehov pre každodenných fotografov, videografov a tvorcov obsahu, ktorí chcú výsledky, na ktoré môžu byť hrdí.

Je to ľahký, kompaktný fotoaparát s 26,1-megapixlovým snímačom X-Trans CMOS 4, s rýchlym autofocusom a farebnou reprodukciu, ktorú možno nájsť v profesionálnych fotoaparátoch série X. Vynikajúca kvalita obrazu, široký dynamický rozsah a vynikajúci výkon pri slabom osvetlení v kombinácii s jednoduchými ovládacími prvkami, pokrokovou detekciou tváre a očí a 180° výklopným dotykovým displejom LCD robia z tohto fotoaparátu výborného spoločníka.

 

Sofistikovaný a čistý dizajn v najľahšom a najmenšom tele fotoaparátu série X.

・ S hmotnosťou 364g a rozmermi 121,3mm x 72,9mm x 32,7mm je fotoaparát X-E4 najkompaktnejším fotoaparátom série X s vymeniteľným objektívom. Aby sa zachoval štíhly a elegantný dizajn, bola starostlivo navrhnutá aj zadná výklopná obrazovka LCD, ktorá zaisťuje čo najtenšie telo.

 

・ Kompaktný dizajn fotoaparátu je ovplyvnený dizajnom klasických filmových fotoaparátov. Predná aj zadná strana sú ploché a horná strana tela fotoaparátu je starostlivo tvarovaná s extrémnou presnosťou z horčíka, ktorý je leštený pre krásny klasický vzhľad.

 

Rôzne funkcie a ľahká obsluha

・ Zadný sklopný monitor je možné sklopiť nahor a dopredu až o 180 stupňov, aby sa do neho zmestila široká škála kompozícií, od vysokého po malý uhol, ako aj selfie a videá v štýle vlogu.

・ Horný panel obsahuje volič rýchlosti uzávierky (S.S. Dial), ktorý je možné nastaviť manuálne alebo prepnúť do programového režimu (P), ak je vyžadovaná plne automatická funkčnosť.


 

Profesionálny výkon

・ Fotoaparát E-X4 využíva najmodernejší 26,1MP snímač „X-Trans ™ CMOS 4“ a procesor na spracovanie obrazu „X-Processor 4“, pre rýchle automatické zaostrovanie. Využíva body automatického zaostrovania s fázovou detekciou naprieč celým senzorom a zaostrenie je už za 0,02 sekundy. Je tiež schopný sledovať pohybujúce sa objekty pomocou pokročilého algoritmu sledovania AF, takže je pripravený na snímanie fotografií v tom správnom okamihu.

 

・ Fotoaparát X-E4 obsahuje najnovšiu technológiu detekcie tváre a očí na presné sledovanie objektov, a to aj pri úrovniach jasu až -7,0EV*.

* Keď je nasadený objektív FUJINON XF50mmF1.0R WR

Rozsiahle funkcie nahrávania videa

・ X-E4 prevzorkuje 6k záznam na nahrávanie 8-bitového videa 4K/30P 4:2:0 na interné médium alebo 4K / 30P 4:2:2 10-bitové video cez jeho port HDMI.

 

・ Fotoaparát tiež dokáže poskytnúť vysokorýchlostné video vo vysokom rozlíšení Full HD pri 240 snímkach za sekundu, ktoré sa dá použiť na opätovné prehrávanie rýchlo sa pohybujúcich objektov až 10-násobne pomalšie v porovnaní so záznamom zaznamenaným rýchlosťou 24 snímkov.

Rozmanitosť filmových simulácií

K dispozícii je celkom 18 filmových simulácií, vrátane Velvia, ktorá sa vyznačuje sýtymi farbami a ostrou gradáciou, a ETERNA Bleach Bypass, ktorá reprodukuje tradičnú techniku spracovania v temnej komore a vytvára jedinečné snímky s nízkou saturáciou a vysokým kontrastom.

Predobjednať nový Fujifilm X-E4 v PRO.Laika

Fujifilm predstavuje nový fotoparát X-E4
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...