Canon spustil Letný cashback. Zákazníci po nákupe dostanú naspäť až 300 €

Canon spustil Letný cashback. Zákazníci po nákupe dostanú naspäť až 300 €

Novinky  /  Tlačová Správa / 16.05.2018 / 11:30

BRATISLAVA, 15. mája 2018 – Canon pre svojich zákazníkov dnes spúšťa promoakciu na vybrané fotoaparáty, objektívy, blesk a videokameru. Akcia potrvá do 31. júla 2018.

 

PRODUKTY V CASHBACK V OBCHODE PROLAIKA

 

Letný cashback: zvýhodnenie až 11 rôznych fotoaparátov

Vyraziť za letnými zážitkami s novou technikou Canon a ešte pri nákupe ušetriť aj niekoľko stoviek eur? Presne to ponúka Letný cashback. Ušetria zákazníci, ktorí si plánujú kúpiť novú zrkadlovku, stále obľúbenejšiu bezzrkadlovku alebo praktický kompakt. Cashback myslí aj na tých, ktorí chcú natáčať videá alebo rozšíriť možnosti svojich fotoaparátov zakúpením nového výmenného objektívu.

 

Pre získanie zľavy musia zákazníci po zakúpení ktoréhokoľvek z dvadsiatich troch vybraných produktov vyplniť registračný formulár na stránkach https://www.canon.sk/letnycashback. Poslednú žiadosť o vrátenie peňazí je možné podať najneskôr do 31. 8. 2018. Po prijatí a overení žiadosti budú zákazníkom zaslané peniaze späť na účet do 28 dní.

 

Jedným z cenovo zvýhodnených fotoaparátov v rámci Letného Cashbacku je aj prelomový PowerShot G1 X Mark III. Pri jeho zakúpení v rámci akcie zákazník dostane naspäť 50 €. PowerShot G1 X Mark III je prístroj pre tých, ktorí hľadajú kvalitu digitálnej zrkadlovky v kompaktnom tele vážiacom len 399 gramov. Okrem skvelých snímok zvládne aj natáčanie filmov vo formáte MP4 s Full HD. Boduje ale aj širokou konektivitou vrátane Wi-Fi alebo dynamickou komunikáciou na krátku vzdialenosť NFC. Pripojenie ku kompatibilným smart zariadeniam vďaka tomu prebieha jediným pohybom.

Ďalším z radu zvýhodnených fotoaparátov je aj bezzrkadlovka Canon EOS M50, ktorá sa pýši snímačom veľkosti digitálnej zrkadlovky a neuveriteľným výpočtovým výkonom. Vďaka tomu môžete robiť úchvatné fotografie a natáčať videá v kvalite 4K, a to aj za zlého svetla. Život svojich majiteľov robí jednoduchším aj vďaka otočnému dotykovému displeju, technológiou pre zaostrovanie dotykom alebo veľkému elektronickému hľadáčiku. Aj pri kúpe tohto prístroja nový majiteľ dostane naspäť 50 €.

 

Aj naďalej beží akcia EOS Promo a Virtual Kit Promo

Okrem Letného cashbacku Canon ponúka tiež možnosť získať za nákup vybraného fotoaparátu alebo kamery Canon EOS v rámci akcie EOS Promo profesionálne príslušenstvo zadarmo. Detailné info o akcii možno nájsť na webe www.canon.sk/eospromo. Aj táto akcia trvá do 31. júla 2018. Odmenu za nákup dostanú aj tí, ktorí využijú akciu Virtual Kit Promo. Stačí si zaobstarať ktorýkoľvek z vybraných fotoaparátov radu EOS alebo niektorú z kamier radu Cinema EOS a doplniť ich objektívom, u ktorého nezanedbateľnú časť ceny získa zákazník späť. Táto akcia nie je časovo obmedzená. Akých produktov Canon sa akcia týka, je možné nájsť na stránkach www.canon.sk/lens-promo.

 

PRODUKTY V CASHBACK V OBCHODE PROLAIKA

 

Canon spustil Letný cashback. Zákazníci po nákupe dostanú naspäť až 300 €
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...