Canon SELPHY CP 1300 - kompaktná tlačiareň, pomocou ktorej sa kreatívne nápady stanú hmatate

Canon SELPHY CP 1300 - kompaktná tlačiareň, pomocou ktorej sa kreatívne nápady stanú hmatate

Novinky  /  Tlačová Správa / 10.08.2017 / 14:40

BRATISLAVA, 9. augusta 2017 – Spoločnosť Canon, ktorá je lídrom v oblasti digitálneho spracovania obrazu, dnes predstavila ultrakompaktnú tlačiareň SELPHY CP 1300, ktorá umožňuje tlačiť fotografie profesionálnej kvality kdekoľvek, doma alebo na cestách. To všetko vďaka svojim kompaktným rozmerom a pripojením Wi-Fi, ktoré ponúka jednoduchú a rýchlu tlač z fotoaparátov alebo smartfónov. Model Canon SELPHY CP 1300 sa môže pochváliť jednoduchým používaním, ale aj tlačou fotografií
s rôznymi povrchovými úpravami a podporou pre rôzne formáty. Vďaka týmto funkciám môžu používatelia plne ukázať svoju kreativitu. Nová tlačiareň má aj diagonálny displej LCD s uhlopriečkou
8,1 cm (3.2 palca) pre pohodlné zobrazovanie obrázkov a ovládacích prvkov

Tlač fotografií v najvyššej kvalite za menej ako 60 sekúnd

Canon SELPHY CP 1300 tlačí z pohodlia domova fotky v profesionálnej kvalite, vďaka čomu môžete ľahko zdieľať obľúbené príbehy s rodinou a priateľmi. Vďaka technológii sublimácie založenej na farbách dokáže nový model SELPHY CP 1300 tlačiť až 256 odtieňov z každej farby. Používatelia majú k dispozícii viac ako 16,7 milióna farieb, čo zabezpečí, že výsledné fotografie budú plné živých farieb.
 

Užívatelia majú na výber medzi lesklou a tromi variantmi pololesklej povrchovej úpravy výslednej fotografie - stačí stlačiť jediné tlačidlo. Nič viac, napríklad meniť papier alebo atrament. Tlačiareň navyše nádherný výtlačok v kvalite fotografického laboratória vytlačí za 47 sekúnd1. A to vo forme, ktorá je odolná nielen voči vyblednutiu v dôsledku starnutia, ale aj proti odtlačkom špinavých prstov.

Aby sa docielila ešte jednoduchšia a kvalitnejšia tlač, špecialisti spoločnosti Canon vybavili novú tlačiareň funkciou, ktorá vďaka automatickému odlíšeniu objektov od pozadia snímky dokáže odstrániť šum a vylepšiť farebné podanie. Výsledné zábery sú tak perfektne čisté a jasné. Vďaka sprievodcovi Face Frame a možnosti výberu z celkom
43 preddefinovaných formátov môžu užívatelia veľmi ľahko vytvárať napríklad fotografie na doklady. Súčasťou týchto výtlačkov sú preto aj značky pre presný orez a pre maximálne využitie papiera.
 

Tlač na cestách

Vďaka Wi-Fi konektivite je tlač s novou SELPHY CP 1300 taká ľahká, že jednoduchšie to už ani nemôže byť. Užívatelia môžu svoje obrázky spontánne tlačiť úplne kdekoľvek, bez ohľadu na to, či sa k tlačiarni pripoja zo svojho fotoaparátu, chytrého telefónu, alebo tabletu. Canon SELPHY CP 1300 je kompatibilná so zariadeniami s operačnými systémami Apple iOS aj Android2. Užívatelia tak môžu pomocou technológií AirPrint a Mopria tlačiť priamo zo svojich zariadení. Súčasťou novej tlačiarne je aj praktický slot pre pamäťovú kartu SD, vďaka ktorému je možné vytlačiť veľmi ľahko napríklad aj iba jednu fotografiu. Používatelia nekompatibilných zariadení preto nemusia súbory nikam kopírovať.


 

Ľahkú SELPHY CP 1300 možno doplniť o veľkokapacitnú batériu, takže ak chcete tlačiť napríklad počas prebiehajúcej party, nič vám v tom nezabráni. K tlačiarni sa navyše vďaka funkcii Party Shuffle Print môže pomocou aplikácie Canon PRINT pripojiť viac užívateľov súčasne, ktorí tak môžu zdieľať svoje vlastné zábery. Napríklad ak je cieľom vytlačiť na pamiatku jedinečnú koláž zloženú až z ôsmich obrázkov.

 

Podpora kreativity

Vďaka širokej škále tlačových možností je SELPHY CP 1300 jednoznačne skvelou voľbou pre všetkých užívateľov, ktorí chcú dať priechod tvorivým nápadom prostredníctvom tlače. Nová SELPHY CP 1300 dovoľuje tlačiť fotografie vo formáte pohľadnice alebo kreditnej karty a k dispozícii je aj formát malých samolepiek. Užívatelia tak môžu vytvárať zaujímavé koláže aj narodeninové želanie s prilepeným obrázkom. S novou tlačiarňou možete taktiež prekročiť hranice bežných fotografií a vytvárať nevšedné fotografické prúžky s efektom fotorámika. Tlačiť je možné aj fotografie v tradičnom štvorcovom formáte typickom pre Instagram3.

Praktická a štýlová

Samotná tlač na SELPHY CP 1300 je veľmi jednoduchá vďaka intuitívnym ikonám a otázkam, ktoré používateľa sprevádzajú celým procesom. Z tlačiarne tak získajú maximum jej predností aj úplní začiatočníci. Súčasťou SELPHY CP 1300 je displej s uhlopriečkou 8,1 cm (3,2 palca), ktorý vďaka možnosti vyklopenia ponúka dobrú viditeľnosť aj pri jasnom okolitom osvetlení. Novinka sa môže pochváliť štýlovým dizajnom aj tromi farebnými variantmi - biela, čierna a ružová. SELPHY CP 1300 tak skvele doplní interiér akejkoľvek domácnosti.
 

Canon SELPHY CP 1300 je ideálna tlačiareň pre všetkých užívateľov, ktorí chcú väčšiu podporu pre uskutočňovanie svojich tvorivých nápadov, aj pre dosiahnutie optimálnej kvality tlače. Najnovší model predstavuje cenovo výhodné riešenie tlače z fotoaparátov a chytrých telefónov, kdekoľvek, stlačením len jedného tlačidla.

1 Rýchlosť tlače sa môže podľa zvolenej lesklej povrchovej úpravy mierne líšiť

2 Vyžaduje zariadenie s verziou 4.4 (KitKat) alebo novšou

3 Formát 50 x 50 mm

Canon SELPHY CP 1300 - kompaktná tlačiareň, pomocou ktorej sa kreatívne nápady stanú hmatate
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...