Canon novinky - nové digitálne kompakty a videokamery Legria

Novinka  /  Tlačová Správa / 12.01.2015 / 00:00

Zábery bez hraníc: Canon uvádza na trh nové modely PowerShot a IXUS

Bratislava, január 2015 – Spoločnosť Canon obohacuje svoje kolekcie fotoaparátov PowerShot a IXUS o sedem nových prírastkov. Nové modely vám poskytnú dokonalé výsledky nezávisle od predmetu vášho záujmu: tri nové superzoomy PowerShot vám umožnia fotografovať zblízka aj z diaľky, tromi kompaktnými fotoaparátmi IXUS hravo zaznamenáte večierok s priateľmi a nový PowerShot N2 ponúka bohaté možnosti kreativity.

PowerShot SX530 HS

PowerShot SX710 HS

PowerShot SX610 HS

PowerShot N2

IXUS 170

IXUS 165


IXUS 165

 

Zachyťte nezabudnuteľné zážitky, kdekoľvek sa nachádzate.

Nové superzoomy PowerShot SX530 HS, PowerShot SX710 HS a PowerShot SX610 HS sú dokonalými nástrojmi na snímanie z diaľky. Vďaka mimoriadnej flexibilite nimi zaznamenáte v špičkovej kvalite prakticky čokoľvek – od rodinnej dovolenky až po víkendové výlety.

Takmer akýkoľvek objekt vám umožní zachytiť najnovší PowerShot SX530 HS od Canon, ktorého súčasťou je vynikajúci 50x optický zoom a 100x ZoomPlus. 30x optický zoom vreckového fotoaparátu PowerShot SX710 HS a 18x optický zoom modelu PowerShot SX610 HS vám tiež dovolia priblížiť si ťažko dostupné objekty. Všetky tri modely sú vybavené funkciou Auto Zoom, ktorá pomáha udržať snímaný objekt v zábere automatickým rozpoznaním počtu ľudí a nastavením úrovne priblíženia tak, aby sa zaistila ich optimálna veľkosť. Inteligentný stabilizátor obrazu (IS) zaručí, že každý záber bude ostrý a zreteľný. Svoje fotografie a Full HD video môžete ihneď po vytvorení začať zdieľať jediným dotykom na displeji smartfónu alebo tabletu – vďaka integrovanému rozhraniu Wi-Fi a Dynamic NFC.

PowerShot N2 – posuňte svoju kreativitu na novú úroveň

Ak chcete vytvárať kreatívne a spontánne fotografie, s novým modelom PowerShot N2 budete mať všetko potrebné na dosah prstov. Súčasťou unikátneho symetrického štvorcového dizajnu sú inovačné krúžky na jednoduché nastavenie zoomu, ktoré umožňujú snímanie z rôznych uhlov. PowerShot N2 je tiež vybavený novým dotykovým displejom s možnosťou vyklopenia o 180 stupňov, pričom sa zároveň aktivuje režim autoportrétu, vďaka ktorému budete na fotografiách vyzerať dokonale. Ak chcete priateľov ohúriť nečakaným návalom kreativity, rozšírený režim Creative Shot vám umožní upraviť každú snímku rôznymi tvorivými spôsobmi; inteligentná technológia analyzuje snímaný objekt a zaznamená zábavné krátke videoklipy s rozličnými snímkovacími frekvenciami a efektmi.

Štíhlosť, elegancia a kompaktnosť – fotografujte kdekoľvek

Fotoaparáty IXUS 160, IXUS 165 a IXUS 170 vám umožnia zachytiť zaujímavé momenty mimoriadne detailne, kamkoľvek sa vypravíte. S novými, doteraz najmenšími kompaktmi od spoločnosti Canon sa môžete plne sústrediť na dianie pred objektívom: IXUS 170 sa pýši 12x optickým zoomom a modely IXUS 160 a IXUS 165 sú vybavené 8x optickým zoomom. Nové fotoaparáty sa jednoducho používajú a každé stlačenie spúšte vám prinesie skvelé výsledky. Všetky tri modely sú vybavené 20-megapixelovým snímačom pre detailné fotografie, režim Smart Auto zjednodušuje snímanie automatickým nastavením všetkých potrebných parametrov a zábavné kreatívne filtre vám poskytnú okamžité kreatívne výsledky.

 

Nové videokamery Canon LEGRIA HF R – nakrúcajte, sledujte a zdieľajte vzácne okamihy

 

LEGRIA HF R68

LEGRIA HF R66

LEGRIA HF R606

 

Bratislava, január 2015 – Spoločnosť Canon predstavuje tri nové videokamery série LEGRIA HF R – LEGRIA HF R68, LEGRIA HF R66 a LEGRIA HF R606. Nové videokamery sú ideálne na nakrúcanie a zdieľanie vzácnych rodinných okamihov v úžasnej kvalite Full HD – teraz môže každý jednoducho vytvoriť kreatívne videosnímky, z ktorých sa bude tešiť znovu a znovu.

Zachyťte okamihy, ktoré sú pre vás cenné

Nové videokamery, predstavujúce kombináciu Full HD video systému a vysokokvalitného procesora DIGIC DV4 z dielne Canon, vám umožnia zachytiť vzácne chvíle s rodinou v mimoriadnych detailoch – od prázdnin či dovoleniek až po rodinné večierky alebo školské podujatia. Tieto modely sú vybavené objektívom s 32x optickým zoomom a 57x rozšíreným zoomom, takže vám zaručia maximálnu voľnosť pri nakrúcaní blízkych aj vzdialených objektov.

Vďaka funkcii Zoom Framing Assist vám nikto z rodiny pri používaní výkonného zoomu nevypadne zo záberu. Stačí jednoducho pridržať špeciálne tlačidlo vyhľadávania a videokamera obraz automaticky oddiali, aby ste mohli pred opätovným priblížením vyhľadať požadovanú osobu. Inteligentný stabilizátor obrazu (IS) zaistí vždy ostré zábery automatickým potláčaním chvenia videokamery, takže vždy s istotou zaostríte na ten správny moment.

Aby sa zjednodušilo nakrúcanie väčších skupín ľudí napríklad na rodinných stretnutiach alebo panoramatických záberov krajiny na dovolenke, kamera LEGRIA HF R68 je vybavená novým širokouhlým konvertorom, ktorý sa dá rýchlo nasadiť na objektív. Tým sa skráti ohnisková vzdialenosť na 26,9 mm a rozšíri sa celkový uhol záberu videokamery.

Zábava pre celú rodinu

Svojim záberom teraz môžete rýchlo a jednoducho pridať kreatívny nádych vďaka širokej palete nových režimov záznamu s jednoduchým ovládaním. Spomalený záznam vám umožní predĺžiť rýchlosť prehrávania až o polovicu – ideálne napríklad pri nakrúcaní prvého gólu vášho dieťaťa – alebo ju naopak skrátiť až 1200x a dosiahnuť tak zrýchlené zábery západov slnka či dobrodružnej jazdy.

Režim Baby Mode ďalej zjednodušuje dokumentáciu cenných rodinných momentov – videá sa automaticky ukladajú do samostatného albumu tak, aby ste ich neskôr mohli bez problémov vyhľadať a pozrieť si ich spolu s blízkymi. Aby boli vaše spomienky chránené proti náhodnej strate, funkcia zamknutia súborov zabráni ich vymazaniu alebo úpravám, takže ich bez obáv môžu sledovať aj vaše deti.

Zdieľajte zaznamenané spomienky

Po zachytení každodenných udalostí ich môžete vďaka NFC kompatibilite jednoducho zdieľať s inými zariadeniamii – smartfónmi, tabletmi či novou stanicou Canon Connect Station CS100. Videá tiež môžete jednoducho nahrávať do sociálnych sietí alebo cloudových služieb a okamžite ich zdieľať s ľuďmi z celého sveta. LEGRIA HF R606 je navyše kompatibilná s SD kartami FlashAirii, takže môžete zdieľať, ukladať a prehrávať svoje záznamy na smartfónoch či tabletoch aj bez internetového pripojenia.

Canon novinky - nové digitálne kompakty a videokamery Legria
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

 • Tono R Tono R
  Tono R / 12.01.2015 17:40:00
  som zvedavý, kedy už segment obyčajných kmpaktov zanikne, je to otázka času a vylepšenia foťákov v mobiloch
 • Duro Sladek Duro Sladek
  Duro Sladek / 12.01.2015 17:43:00
  Mobily tak skoro 50x opticky zoom nebudu mat.... :)
 • Martin Žigo Martin Žigo
  Martin Žigo / 12.01.2015 17:56:00
  ach jaj, čítať tie drísty o tom aké spomeniky, okamihy a chvíle s novým fotoaparátom zachytím ... kedy sa výrobcovia konečne spamätajú? btw, načo je komu toľko kompaktov - každý iný a pritom všetky rovnaké!
Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...