Canon Masterclass - online 27.5.2021

Canon Masterclass - online 27.5.2021

Sledujte zadarmo online  /  PRO.Laika / 25.05.2021 / 14:45

Zaujímajú vás novinky z dielne Canon? Chcete sa dozvedieť viac o mirrorless technológii od Canon ambasádora? Tak sa 27. mája o 18:00 pripojte na Canon online Masterclass!

 

Ako fotiť technológiou mirrorless, čím sú výnimočné tlačiarne MegaTank alebo aké novinky sme si pre vás prichystali v rámci objektívov. Toto všetko vás čaká v živom vysielaní, ktorým vás budú sprevádzať tech. redaktorka HNonline Alžbeta Harry Gavendová a profesionálny fotograf, ambasádor Canon Europe, Erik Tomašák, ktorý vás prevedie krátkym workshopom.V praxi vysvetlí ako a prečo používať práve mirrorless fotoaparát, no priblíži aj proces tvorby portrétnej fotografie vo fotoštúdiu.

 

Podujatie sa bude konať zadarmo, a to 27. mája o 18:00. Registrácia nie je povinná, získateňou však skvelý darček v podobe elektronickej brožúry plnej užitočných rád, priamo od Canon ambasádora Erika Tomašáka.

27. mája o 18:00 sa pripojte na Canon online Masterclass!

Podujatím vás bude sprevádzať tech-redaktorka HNonline Alžbeta Harry Gavendová. Tá sa venuje testovaniu mobilných zariadení, tvorbe článkov a krátkych videí na témy súvisiace s najrôznejšími technológiami.

V neposlednom rade sa môžete tešiť aj na zástupcov značky Canon. Všetkými aktuálnymi novinkami vás prevedú produktoví špecialisti Pavel Šerý, so špecializáciou na foto-video, a všetko o najnovších tlačiarňach radu PIXMA a technológii MegaTank prezradí Josef Arnošt.

Ak sa chcete zúčastniť bezplatného online Masterclassu, tak všetky informácie nájdete na: https://www.fotopromo.sk/masterclass/

Canon Masterclass - online 27.5.2021
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...