Pozvánka na Foto v záhrade 2019

Pozvánka na Foto v záhrade 2019

Výstavy a vernisáže  /  PRO.Laika

Fotoklub NOBAF vás srdečne pozýva na deviaty ročník krásneho fotografického podujatia FOTO V ZÁHRADE. Je to milý a účinnýspôsob, ako spropagovať fotografiu širokej verejnosti a stráviť čas s ľuďmi, ktorým podobne učarovala fotografia. Jednoducho sa niektorí radšej ako slovami vyjadrujeme obrazom. A baví nás čítaťobrazové odkazy, ktoré stvárňujú ďalší fotografi a nadšenci fotografie.

 

Princíp podujatia spočíva vo vystavení svojich fotografií na verejnosti na pripravené siete v ranných (od 10:00) hodinách, kde ich počas dňa môžu hodnotiť ostatní fotografi, okoloidúci chodci a nakoniec poobede aj odborná porota zložená zo zvučných mien slovenskej fotografie. Pre víťazov z ľudového hlasovania i pre výber porotou sú pripravené hodnotné ceny.

Ilustračná fotografia z roku 2016. Zdroj: archív NOBAF

 

Ak máte doma fotografie, ktoré by nemali zostať ukryté pred svetom, chcete vedieť, aký názor má na ne naša odborná porota i laická verejnosť, neváhajte! Z tohto projektu vzišli viaceré talenty, ktoré upútali pozornosť a toto bol ich prvý krôčik v kariére.

Ilustračná fotografia z roku 2016. Zdroj: archív NOBAF

Už deviaty krát sa miestom Foto v záhrade stane Medická záhrada a to dňa 7. septembra2019 od 10 hodiny. Tešíme sa na vaše fotografie a príjemnérozprávanie o vášni, ktorá nás spája, o fotografii.

 

Medická záhrada, Bratislava

7. 9. 2019 / sobota

10:00 – 12:00 registrácia a vešanie fotografií

13:00 – 16:00 hodnotenie odbornej poroty

17:00 vyhlásenievíťazov

Po celý čas časbude prebiehať sprievodný program.

Viac informáciínájdete na www.fotovzahrade.sk

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...