Pentax/Ricoh testovanie fototechniky

Pentax/Ricoh testovanie fototechniky

Predvádzacie akcie  /  PRO.Laika

Pozývame vás na prevádzaciu akciu kompaktných fotoaparátov Ricoh GR III a GR IIIx a odolných kompaktov Pentax. Bude sa konať v priestoroch predajne Pro.Laika.

Ricoh je japonská spoločnosť, ktorá je známa predovšetkým svojimi fotoaparátmi a inými optickými produkty. Táto spoločnosť má bohatú históriu v oblasti optiky a fotografických technológií. Ricoh vlastní aj značku Pentax, ktorá je známa pre svoje digitálne zrkadlovky a objektívy. Ricoh je tiež známy pre svoje 360-stupňové kamery s názvom Ricoh Theta.

O 17.00 si budete môcť vyskúšať kompakty Ricoh aj na prechádzke Starým mestom (nutná registrácia).

 

Kedy: 18.9.2023 (pondelok) 13:00 - 16:00
Kde: Predajňa PRO.Laika, Palackého 12, Bratislava

 

Registrácia

Všetky predvádzacie akcie a testovania techniky prebiehajú v predajni Prolaika na Palackého ulici číslo 12 v Bratislave. Vstup na predvádzacie akcie je bezplatný, avšak registrácia je potrebná kvôli plánovaniu kapacít. Vďaka registrácií vám môžeme posielať špeciálne akcie pripravené iba pre účastníkov, prípadne vás vieme včas informovať o zmene v programe. Registráciu nájdete dole pod článkom.

 

Pri príležitosti našich 30. narodenín vás v dňoch 18.-23.9.2023 srdečne pozývame na týždeň trvajúcu oslavu! Zažite s nami skvelé workshopy, besedy, otestujte techniku a využite jedinečné akčné ponuky. Viac info o programe a registráciu nájdete na Narodeninový týždeň v Prolaike.

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...