Peak Design testovanie techniky

Peak Design testovanie techniky

Predvádzacie akcie  /  PRO.Laika

Pozývame vás na predvádzaciu akciu spoločnosti Peak Design. Okrem známych a obľúbených produktov si budete môcť prezrieť a vyskúšať aj nové pútko Micro Clutch.

Peak Design je americká spoločnosť založená v roku 2010, ktorá sa špecializuje na návrh a výrobu inovatívneho a vysoko funkčného príslušenstva pre fotografov a cestovateľov. V priebehu rokov si získala povesť inovátora v oblasti fotografických a outdoorových produktov.

Peak Design sa stala populárnou značkou medzi fotografmi a cestovateľmi vďaka svojej kombinácii funkčnosti, dizajnu a inovácie. Ich príslušenstvo je navrhnuté tak, aby uspokojovalo potreby aktívnych ľudí, ktorí sa radi fotia a cestujú, a ktorí ocenia kvalitu a praktické riešenia.

Kedy: 20.9.2023 (streda) 13:00 - 18:00
Kde: Predajňa PRO.Laika, Palackého 12, Bratislava

 

Registrácia

Všetky predvádzacie akcie a testovania techniky prebiehajú v predajni Prolaika na Palackého ulici číslo 12 v Bratislave. Vstup na predvádzacie akcie je bezplatný, avšak registrácia je potrebná kvôli plánovaniu kapacít. Vďaka registrácií vám môžeme posielať špeciálne akcie pripravené iba pre účastníkov, prípadne vás vieme včas informovať o zmene v programe. Registráciu nájdete dole pod článkom.

 

Pri príležitosti našich 30. narodenín vás v dňoch 18.-23.9.2023 srdečne pozývame na týždeň trvajúcu oslavu! Zažite s nami skvelé workshopy, besedy, otestujte techniku a využite jedinečné akčné ponuky. Viac info o programe a registráciu nájdete na Narodeninový týždeň v Prolaike.

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...