Nikon deň + Workshop: Svetelná show

Nikon deň + Workshop: Svetelná show

Predvádzacie akcie  /  PRO.Laika

Pozývame vás na deň s Nikonom v predajni PRO.Laika. Príďte a stretnite sa so špecialistami značky, vyskúšajte si najnovšiu techniku a získajte nové skúsenosti. Poraďte sa pri výbere techniky, objektívov a príslušenstva. Tešíme sa na vás.

Predvádzanie fototechniky Nikon v predajni PRO.Laika

8.12.2022 (štvrtok) | 13:00 - 15:30  | predajňa PRO.Laika

V rámci Nikon dňa v PRO.Laika si môžete na predajni vyskúšať novinky a aktuálne modely fotoaparátov a objektívov, vrátane najnovších fotoaparátov mirrorless Z-series za prítomnosti hosťujúceho školiteľa Nikon, ktorý vám rád zodpovie otázky týkajúce sa výberu techniky a jej použitia. 

Súčasťou predvádzacej akcie je aj detailné vysvetlenie funkcií modelu Z 9. Na predvádzaciu akciu v predajni PRO. Laika nie je nutná registrácia.

Workshop svetelná show

8.12.2022 (štvrtok) | 16:30 - 18:00  | PRO.Laika Gallery Restaurant, Palackého 14, Bratislava

Technický špecialista spoločnosti Nikon - Filip Barták vám predstaví spôsoby, ako vytvoriť kreatívne zábery s fotoaparátmi Nikon Z.

Pre koho je workshop určený?

Pre priaznivcov mirrorless fotoaparátov značky Nikon, na ktorej si budete môcť vyskúšať aktuálne fotoaparáty a objektívy radu Z. Workshop vedie špecialista značky Nikon - Filip Barták.

Kurz je určený pre všetkých záujemcov, ktorí zvažujú kúpu fototechniky Nikon a radi by si ju pred kúpou vyskúšali. Prineste si svoju kartu, foťte, testujte, pýtajte sa a zistite akú kvalitu ponúkajú fotoaparáty a objektívy Nikon Z.

Registrácia

Registračný poplatok je 10 €. Registráciu na worskhop nájdete pod článkom. Následne Vám pošleme email s výzvou na úhradu. Workshop je kapacitne obmedzený na 10 osôb.

Lektor

Filip Barták je technický špecialista v spoločnosti Nikon - jeho práca spočíva najmä v poradenstve a školeniach o nových produktoch Nikon. Medzi jeho obľúbené fotografické žánre patrí makro, šport, produktová a štúdiová fotografia. Vedie kurzy pre začiatočníkov aj pokročilých fotografov.

Prihlásiť sa na akciu

Termín Čas
08.12.2022 od 16:30 do 18:00 Prihlásiť sa

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...