Na cestách s Peak Design

Na cestách s Peak Design

Beseda  /  PRO.Laika

Pozývame vás na besedu s názvom: "Na cestách s Peak Design" s Tomášom Hulíkom.

Vyštudoval Prírodovedeckú fakultu Univerzity Komenského, odbor životné prostredie v Bratislave. Zúčastnil sa vedeckých a fotografických expedícií na ďalekom východe Ruska, na ostrove Sachalin, na Borneu, v Malajzii, Južnej Kórei, Indonézii, Mongolsku a Keni. Vystupoval na svetových zoologických kongresoch a publikoval o živote bobrov. Vo svojej fotografickej tvorbe sa venuje prevažne prírode, najmä zvieracej ríši, ale nie je mu cudzia ani reportážna tvorba. Publikuje v prestížnych časopisoch National Geographic (CZ), GEO (SK), Wildlife (GB) a mnohých ďalších časopisoch na Slovensku a v Českej republike. Jeho veľkou záľubou je v súčasnosti výtvarné umenie a fotografická vášeň pre cestovanie a hľadanie pod vhodných tém alebo zvierat, ktoré by pózovali pred objektívom fotoaparátu. 

https://www.tomashulik.com/

Kedy: 22.9.2023 (piatok) 17:00 - 18:30
Kde: PRO.Laika Gallery Restaurant, Palackého 14, Bratislava

 

Registrácia

Workshopy aj besedy majú miesto stretnutia v Prolaika Gallery Restaurant na Palackého ulici číslo 14 v Bratislave. Vstup na workshop/besedu je spoplatnený jednotnou cenou 5 € a podmienený potvrdenou registráciou. Počet miest je obmedzený, preto neváhajte s včasnou registráciou. Na workshop/besedu si najprv zakúpte voucher cez eshop Prolaika.sk. Následne sa registrujte na vybraný workshop/besedu cez fotoma.sk a pri registrácií uveďte do poznámky číslo objednávky. O úspešnej registrácii vás budeme informovať mailom. 


Postup registrácie na wokrshop/besedu počas narodeninového týždňa:

  • zakúpte si voucher cez eshop Prolaika.sk
  • 1 Voucher = 1 vstup na workshop alebo besedu
  • v prípade potreby zvýšte požadované množstvo v košíku
  • zvoľte platbu kartou, potvrďte objednávku
  • na stránke fotoma.sk sa registrujte na zvolený workshop/besedu
  • v poznámke pri registrácii zadajte číslo Vašej objednávky
  • po spárovaní platby s registráciou Vám potvrdíme účasť emailom

 

 

Pri príležitosti našich 30. narodenín vás v dňoch 18.-23.9.2023 srdečne pozývame na týždeň trvajúcu oslavu! Zažite s nami skvelé workshopy, besedy, otestujte techniku a využite jedinečné akčné ponuky. Viac info o programe a registráciu nájdete na Narodeninový týždeň v Prolaike.

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...