Manfrotto/Lowepro testovanie techniky

Manfrotto/Lowepro testovanie techniky

Predvádzacie akcie  /  PRO.Laika

Pozývame vás na predstavenie nových video tašiek Manfrotto Cineloader, batohov Lowepro Photosport X a príslušenstva pre mobily od JOBY.

Manfrotto je talianska spoločnosť špecializujúca sa na výrobu a distribúciu fotografických a videografických príslušenstiev, najmä statívov, hláv, batohov a ďalšieho základného vybavenia pre fotografov a filmárov. Táto firma si získala významné miesto v odvetví fotografického a filmového príslušenstva svojou kvalitou a inováciou.

Lowepro je popredný výrobca fotovaku a tašiek na fotovýbavu. Spoločnosť si získala dobrú povesť pre svoje kvalitné a funkčné produkty určené na prenášanie a ochranu fotografického a videografického vybavenia. Produkty Lowepro sú rôznorodé, od jednoduchých tašiek pre malý fotoaparát až po väčšie batohy pre profesionálov s množstvom objektívov a príslušenstva.

Kedy: 23.9.2023 (sobota) 10:00 - 16:00
Kde: Predajňa PRO.Laika, Palackého 12, Bratislava

 

Registrácia

Všetky predvádzacie akcie a testovania techniky prebiehajú v predajni Prolaika na Palackého ulici číslo 12 v Bratislave. Vstup na predvádzacie akcie je bezplatný, avšak registrácia je potrebná kvôli plánovaniu kapacít. Vďaka registrácií vám môžeme posielať špeciálne akcie pripravené iba pre účastníkov, prípadne vás vieme včas informovať o zmene v programe. Registráciu nájdete dole pod článkom.

 

Pri príležitosti našich 30. narodenín vás v dňoch 18.-23.9.2023 srdečne pozývame na týždeň trvajúcu oslavu! Zažite s nami skvelé workshopy, besedy, otestujte techniku a využite jedinečné akčné ponuky. Viac info o programe a registráciu nájdete na Narodeninový týždeň v Prolaike.

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...