Hasselblad testovanie techniky

Hasselblad testovanie techniky

Predvádzacie akcie  /  PRO.Laika

Pozývame vás na prevádzaciu akciu stredoformátových fotoaparátov a objektívov Hasselblad, vrátane fotoaparátov X2D 100c, X1D II, nových objektívov XCD 38V a XCD 55V, ďalej fotoaparátu 907X a objektívov XCD 80 a XCD 135 s konvertorom, nebude chýbať ani zoom XCD 35-75.

Hasselblad je najviac známy svojimi fotoaparátmi stredného formátu. Tieto fotoaparáty používajú filmové kazety alebo digitálne senzory formátu väčšieho ako fullframe, čo umožňuje vytvárať obrazy s vysokým rozlíšením a excelentnou kvalitou obrazu. Sú populárne medzi profesionálnymi fotografmi, predovšetkým v oblasti portrétov, krajinnej fotografie a reklamy. Fotoaparáty Hasselblad boli použité NASA v rámci Apolla programu na fotografovanie Mesíca a vesmíru. Snímky z týchto fotoaparátov poslúžili na dokumentáciu historických krokov v rámci misií na Mesiaci.

Kedy: 19.9.2023 (utorok) 13:00 - 18:00
Kde: Predajňa PRO.Laika, Palackého 12, Bratislava

 

Registrácia

Všetky predvádzacie akcie a testovania techniky prebiehajú v predajni Prolaika na Palackého ulici číslo 12 v Bratislave. Vstup na predvádzacie akcie je bezplatný, avšak registrácia je potrebná kvôli plánovaniu kapacít. Vďaka registrácií vám môžeme posielať špeciálne akcie pripravené iba pre účastníkov, prípadne vás vieme včas informovať o zmene v programe. Registráciu nájdete dole pod článkom.

Komentáre

  • Jozef Bušík / 19.09.2023 16:15:44
    Dobrý deň, Chcel by som sa zaregistrovať na HASSELBLAD TESTOVANIE TECHNIKY, ale mi to tu nejde. Mam ísť do ProLaika a tam to urobiť? Ďakujem Bušík Jozef
Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...