Canon testovanie techniky

Canon testovanie techniky

Predvádzacie akcie  /  PRO.Laika

Pozývame vám na prevádzaciu akciu APS-C aj plnoformátových bezzrkadloviek a objektívov radu R.

Canon je jednou z najuznávanejších značiek v odvetví fotografických a optických technológií. Táto japonská spoločnosť má bohatú históriu a je známa pre svoje výrobky v oblasti digitálnych fotoaparátov, objektívov a ďalších optických prístrojov. V súčasnosti sa sústreďuje na bezzrkadlvý systém R, zahŕňajúci APS-C a FF fotoaparáty a objektívy.

Kedy: 23.9.2023 (sobota) 10:00 - 16:00
Kde: Predajňa PRO.Laika, Palackého 12, Bratislava

 

Registrácia

Všetky predvádzacie akcie a testovania techniky prebiehajú v predajni Prolaika na Palackého ulici číslo 12 v Bratislave. Vstup na predvádzacie akcie je bezplatný, avšak registrácia je potrebná kvôli plánovaniu kapacít. Vďaka registrácií vám môžeme posielať špeciálne akcie pripravené iba pre účastníkov, prípadne vás vieme včas informovať o zmene v programe. Registráciu nájdete dole pod článkom.

 

Pri príležitosti našich 30. narodenín vás v dňoch 18.-23.9.2023 srdečne pozývame na týždeň trvajúcu oslavu! Zažite s nami skvelé workshopy, besedy, otestujte techniku a využite jedinečné akčné ponuky. Viac info o programe a registráciu nájdete na Narodeninový týždeň v Prolaike.

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...