Pondelok
29. 8.
Utorok
30. 8.
Streda
31. 8.
Štvrtok
1. 9.
Piatok
2. 9.
Sobota
3. 9.
Nedeľa
4. 9.
Pondelok
5. 9.
Utorok
6. 9.
Streda
7. 9.
Štvrtok
8. 9.
Piatok
9. 9.
Sobota
10. 9.
Nedeľa
11. 9.
Pondelok
12. 9.
Utorok
13. 9.
Streda
14. 9.
Štvrtok
15. 9.
Piatok
16. 9.
Sobota
17. 9.
Nedeľa
18. 9.
Pondelok
19. 9.
Utorok
20. 9.
Streda
21. 9.
Štvrtok
22. 9.
Piatok
23. 9.
Sobota
24. 9.
Nedeľa
25. 9.
Pondelok
26. 9.
Utorok
27. 9.
Streda
28. 9.
Štvrtok
29. 9.
Piatok
30. 9.
Sobota
1. 10.
Nedeľa
2. 10.
 • OM SYSTEM Workshop: Objektívy M.Zuiko

  OM SYSTEM Workshop: Objektívy M.Zuiko

  Hovorí sa, že objektívy sú rodinným striebrom fotografa. Preto sa investícia do objektívov zúročí viac, ako investícia do fotoaparátu. Pozývame užívateľov Micro 4/3 fotoaparátov, ktorí si hľadajú vhodný objektív, na workshop, kde sa dozvedia všetko o systéme objektívov M.Zuiko. Vybrané objektívy si následne vyskúšame aj v praxi v uliciach Bratislavy.

  22.06.2022
  PRO.Laika
  0 komentárov
 • Testovanie OM-1 & profi techniky Olympus

  Testovanie OM-1 & profi techniky Olympus

  Zvažujete nákup nového fotoaparátu OM-1 alebo vyberáte vhodný objektív M.Zuiko PRO? Pozývame vás na stretnutie s produktovým špecialistom Olympus a OM SYSTEM Tomášom Viktorom a s ambasádorom značky Karolom Srncom. Príďte si zadarmo otestovať novú OM-1 a profi techniku Olympus!

  24.05.2022
  PRO.Laika
  0 komentárov
 • Online podujatie - Život medzi "Sibírskymi eskimákmi"

  Online podujatie - Život medzi "Sibírskymi eskimákmi"

  Nenechajte si ujsť prednášku slovenského fotografa, cestovateľa a dobrodruha Marcela Rebra, ktorý nás zavedie do oblastí, kde teplota klesá až k neuveriteľným -50 ° C, a kam teda bežný smrteľník zavíta len veľmi zriedka. Z nášho pohľadu drsný život, ale pre kočovný národ Nencov, nazývaný „sibírski Eskimáci“, bežná realita. Pútavé rozprávanie bude sprevádzané nádhernými fotografiami zhotovenými ako inak, než odolnou foto technikou Olympus.

 • Slovenská premiéra OM System OM-1 v PRO.Laika

  Slovenská premiéra OM System OM-1 v PRO.Laika

  Milí priatelia fotografie, srdečne vás pozývame na predstavenie horúcej novinky OM System OM-1 v predajni PRO.Laika. Príďte si vyskúšať, ako nová vlajková loď radu OM System spája v sebe kompaktný a ľahký dizajn s vysokou kvalitou obrazu. Presvedčte sa, ako tento nový fotoaparát s výmennými objektívmi poskytuje jedinečný zážitok a podporí túžbu fotografov tvoriť. OM-1 prináša inšpiráciu v ľahkom prevedení, ktoré si používatelia môžu vziať kamkoľvek so sebou a zhotoviť s ním dychberúce fotografie, o ktorých už dlho premýšľali. K dispozícii bude nielen nová fototechnika, ale aj špecialista Olympus – Karol Srnec, ktorý rád odpovie na vaše otázky a poradí vám pri výbere fototechniky. Prijmite pozvanie a buďte v centre diania, v obraze najnovších technológií v digitálnej fotografii. Tešíme sa na vás!

  21.02.2022
  PRO.Laika
  0 komentárov
 • Nikon Z9 - Online prednáška | PRO.Laika

  Nikon Z9 - Online prednáška | PRO.Laika

  Milí priatelia fotografie, srdečne vás pozývame na online predstavenie novej vlajkovej lode Z systému - Nikon Z9. Tento špičkový mirrorless full frame fotoaparát je pripravený na najvyššie požiadavky profesionálnych fotografov vďaka najrýchlejšiemu ostreniu vo svojom segmente, vrstvenému CMOS snímaču a podpore nahrávania 8K videa. Online prednáškou vás bude sprevádzať špecialista spoločnosti Nikon – Filip Barták, ktorý rád odpovie na vaše otázky a poradí vám pri výbere fototechniky.

  13.01.2022
  PRO.Laika
  0 komentárov
 • Workshop nočná fotografia s Olympusom

  Workshop nočná fotografia s Olympusom

  Milí priatelia fotografie, srdečne vás pozývame na kurz nočnej fotografie. Účastníci WS sa naučia všeobecné zásady fotografovania nočnej fotografie, klasický postup snímania a využitie špeciálnych funkcií fotoaparátov Olympus. Olympus sa snaží fotografom zjednodušiť fotenie technicky náročných žánrov, medzi ktoré patrí aj nočná fotografia, maľovanie svetlom, či fotenie so silnými ND filtrami. Je to možné vďaka bezzrkadlovej koncepcii a elektronickej uzávierke. V praxi si ukážeme využitie funkcii Live Time/Live Bulb a Live Composite. Fotoaparát Olympus nie je podmienkou účasti na kurze.

  27.11.2021
  PRO.Laika
  0 komentárov
 • Slovenská premiéra Nikon Z9 v PRO.Laika

  Slovenská premiéra Nikon Z9 v PRO.Laika

  Milí priatelia fotografie, srdečne vás pozývame na predstavenie horúcej novinky Nikon Z9 v predajni PRO.Laika. Príďte si vyskúšať novú vlajkovú loď Z systému. Tento špičkový mirrorless full frame fotoaparát je pripravený na najvyššie požiadavky profesionálnych fotografov vďaka najrýchlejšiemu ostreniu vo svojom segmente, vrstvenému CMOS snímaču a podpore nahrávania 8K videa. K dispozícii bude nielen nová fototechnika, ale aj špecialista spoločnosti Nikon – Filip Barták, ktorý rád odpovie na vaše otázky a poradí vám pri výbere fototechniky. Prijmite pozvanie a buďte v centre diania, v obraze najnovších technológií v digitálnej fotografii. Tešíme sa na vás!

  02.11.2021
  PRO.Laika
  0 komentárov
 • Slovenská premiéra Canon EOS R3 v PRO.Laika

  Slovenská premiéra Canon EOS R3 v PRO.Laika

  Milí priatelia fotografie, srdečne vás pozývame na predstavenie horúcej novinky Canon EOS R3 v predajni PRO.Laika. Osobne si budete môcť siahnuť na tento vysoko výkonný prístroj pre športovú a reportážnu fotografiu. K dispozícii bude nielen nová fototechnika, ale aj špecialista spoločnosti Canon - Pavel Šerý, ktorý odpovie na vaše otázky a poradí vám pri výbere fototechniky.

  24.09.2021
  PRO.Laika
  0 komentárov
 • Fujifilm deň + Fotovychádzka

  Fujifilm deň + Fotovychádzka

  Pozývame vás na deň s Fujifilm v predajni PRO.Laika. Príďte a stretnite sa so špecialistami značky, vyskúšajte si najnovšiu techniku a získajte nové skúsenosti. Poraďte sa pri výbere techniky, objektívov a príslušenstva. Tešíme sa na vás.

  04.08.2021
  PRO.Laika
  0 komentárov